чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 28 000 гривень компенсації збитків жителям Локнистого виплатить агрофірма «Сіверський край» (відео)28 000 гривень компенсації збитків жителям Локнистого виплатить агрофірма «Сіверський край» (відео)

28 000 гривень компенсації збитків жителям Локнистого має виплатити агрофірма «Сіверський край», яка 19 квітня виорала частину паїв без згоди людей. Таку суму встановила сьогодні комісія при Менській райдержадміністрації. Про це UA: Чернігів сказав перший заступник голови Сергій Мурований. Також сьогодні у Чернігові пройшла нарада, де вирішували, що робити із цими паями. Вона тривала 2 години. Чи дійшли учасники згоди, знає Валентина Милько.15-та дня, обласна рада. Тут зібрались власники паїв, представники агрофірми «Сіверський край» та Держгеокадастру.

Сторони мають зустрітися в середу на засіданні антирейдерського комітету, де агрофірма «Сіверський край» має показати документи на землю.

Перший заступник голови Менської райдержадміністрації Сергій Мурований каже, 32 пайовикам «Сіверський край» має виплатити компенсацію.

Сергій Мурований перший заступник голови Менської райдержадміністрації: «У нас складений вже акт, визначені розміри збитків, це те що було перевірено інспекцією в селі Локнисте, орієнтовна сума 28000.

Всього було заорана 41 ділянка, по 32 людини, які не заключали договори з Сіверським краєм.»

Наталія Картун, жителька села Локнисте: «Люди схиляються до того, що має бути суд. І хай він визначить, якою має бути компенсація, наскільки постраждали власники».

Анна Сіренко, жителька села Локнисте: «Просимо щоб вони не чіпали наші паї».

Нагадаємо, 22 квітня частина жителів села Локнисте Менського району перекривала автодорогу Чернігів-Мена-Новгород-Сіверський, через те, що фермерське товариство «Сіверський край» без їх згоди виорало частину паїв. Там люди заготовляли сіно.

Тоді співзасновник компанії «Сіверський край» Олег Шитіков пояснив це так.

26-го квітня сторони конфлікту зустрілися у Локнистенському будинку культури на загальних зборах села. На них згоди не дійшли. За словами заступника начальника з контролю за використанням земель держінспекції сільського господарства області Олександра Довгорука 24 квітня на луг виїздив інженер-землевпорядник. На схемі, яку він надав, зеленим виділені переорані ділянки – їх загальна площа близько 15 га. Серед них є ті, якими розпоряджається сільська рада, приватні паї, які здали в оренду «Сіверському краю» та ті, які зорали без дозволу. Олександр Довгорук провів ревізію, та зібрав заяви від людей, які хочуть отримати компенсацію.

За словами речниці Нацполіції області Юлії Ковтун, поліція розслідує кримінальні справи за статтями «Самовільне зайняття землі» та «блокування транспортних комунікацій».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Локнисте, Менський район, паї, агрофірма «Сіверський край», компенсація, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект