чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Самюель Берто та Станко Марінкович провели перший концерт у претурі до Kyiv Klezmer Fest (відео)Самюель Берто та Станко Марінкович провели перший концерт у претурі до Kyiv Klezmer Fest (відео)

Французький кларнетист Самюель Берто та сербський акордеоніст Станко Марінкович провели перший концерт у претурі до Kyiv Klezmer Fest – у великій студії UA:Чернігів. З сімнадцятої почали саундчек, о дев’ятнадцятій – заграли клезмер: музику східноєвропейських євреїв. Усі місця на концерт забронювали два тижні тому. Глядачі не лише слухали, а й танцювали. Про те, як тривала підготовка до концерту розкаже Діна Вонг.Велика студія UA:Чернігів. Щодня тут триває робота над ранковим шоу та програмою Тема дня, наразі – декорації розібрані, а французький кларнетист Самуель Берто та сербський акордеоніст Станко Марінкович починають саундчек.

Цей концерт – перший у претурі до Київ Клезмер Фест. Яка конкретно буде музична програма – музиканти не розповідають, зберігають інтригу.

«Це буде сюрприз, імпровізація. Це буде мікс Балканської та єврейської музики – і ви все побачите самі. Ми будемо імпровізувати.» - каже кларнетист Самуель Берто.

Станко Марінкович, акордеоніст: «Звісно, це не завжди абсолютна імпровізація. Зазвичай вона основана на базі, на так званому скелеті. І з цього скелету виростає наша імпровізація. Але є база музична. Це наша археологія.»

Музиканти разом грають протягом багатьох років. Живуть у різних містах, тож досить часто репетирують дистанційно.

Станко Марінкович: «Коли у нас турне передбачене, відомі дати, ми з’їжджаємося до основного пункту – це Париж, з обох сторін ми туди з’їжджаємося. Ми працюємо на емоціях. От коли зірки у нас сходяться та енергія б’є ключем - у цей момент ми приїздимо, проводимо кілька днів разом, репетируємо, щоб наша імпровізація, наша енергія вилилася у щось єдине».

Цей виступ – другий для музикантів у Чернігові.

Дмитро Коровін, арт-директор Kyiv Klezmer Fest: «Музиканти Самуель Берто та Станко Марінкович уже були тут в Україні у 2016 році у них був тур, та концерт на Чернігів Джаз Оупен, який завершився тим ,що люди вийшли танцювати, навіть на сцену – як на справжньому рок-концерті, а це рідко буває на таких більш спокійних джазових концертах.»

Самуель Берто, кларнетист: «Ми привозимо сюди радість, щастя. І це буде прекрасне свято. Це наша фішка – щастя та радість».

Після виступу у Чернігові музиканти зіграють у Луцьку та Львові. Дев’ятнадцятого травня вийдуть на велику сцену Київ Клезмер Фест у столиці.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: концерт, Kyiv Klezmer Fest, Самюель Берто, Станко Марінкович, музиканти, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект