чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Рухома мішень, гвинтівка та пістолет (відео)Рухома мішень, гвинтівка та пістолет (відео)

Всеукраїнські змагання зі стрільби.

Чернігівський тир зібрав понад 200 спортсменів та спортсменок більше ніж із 10 областей, аби визначити гідних представляти Україну на міжнародному рівні.Стрільба з пістолета, гвинтівки та по рухомій мішені. Кульовики виконують кілька видів вправ, а також змагаються за першість у команді.

У відбіркових змаганнях до чемпіонату Європи беруть участь як новачки, так і більш досвідчені стрільці та стріль чині. Кажуть, шлях до успіху у цьому виді спорту залежить не лише від техніки, а й від уміння контролювати дихання, положення тіла та думки.

Кульова стрільба – це олімпійський вид спорту, в якому Україна має чималі досягнення. Юні учасники та учасниці мають на кого рівнятися та ставлять перед собою високі цілі. Зокрема, і перемогти себе.

Всеукраїнські змагання зі стрільби триватимуть у Чернігові 4 дні. Від області за українську першість боротимуться понад 10 кульовиків.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: змагання, стрільба, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект