чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Велика велогонка на шосе під Черніговом (відео)Велика велогонка на шосе під Черніговом (відео)

У Чернігові 11 та 12 травня пройшов кубок Сіверщини з велогонок на шосе. Це вже друга спроба організувати подібні змагання для аматорських команд у нашому місті.135 спортсменів з усієї України, у тому числі 7 із Чернігова, взяли участь у велогонках.

11 травня змагались в індивідуальних перегонах, а 12 у груповому заїзді на 80 км. Команди змішані. Допускались чоловіки та жінки дуже різного віку. Втім, обмеження все ж існували, кажуть організатори.

Ніна Лемеш, директор департаменту у справах сім’ї молоді і спорту Чернігівської ОДА: «Дистанція на 80 км складна. Враховуючи ще й те, що у нас траса полога, без пересічної місцевості, але вона відкрита, і вітерець піддуває, тому тут має бути певна підготовка. Зрозуміло, що діти та новачки не допускалися до цієї гонки».

Настрій перед заїздом учасників був піднесений.

Взяв участь у марафоні і Андрій Дериземля, один із найуспішніших українських біатлоністів, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. Хоча як раз його настрій відрізнявся від решти учасників. «Налаштований не дуже добре, бо мав змогу провести тільки 5 тренувань на велосипеді. Але є бажання і сподіваюсь все буде добре, гонка пройде добре».

Гонка розпочалась об 11-й годині.

Уже за кілька кілометрів від старту стався так званий завал. Коли одразу кілька спортсменів упали, утворивши такий собі затор. Обійшлося без травм. Але це розділило спортсменів на дві групи.

80 км по тому, після запеклої боротьби у спринті на останні сотні метрів, першим фініш перетнув капітан київської команди Sigma Software Unicorn Дмитро Воловод. Каже, боротьба була складною.

Про складність перегонів говорять майже всі учасники.

Переможці отримали кубки та грошові призи від організаторів. Кажуть, до Чернігова ще обов’язково повернуться

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, змагання, велосипедисти, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект