чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Комфортне материнство». Чи пристосований Чернігів до потреб матері і дитини? (відео)«Комфортне материнство». Чи пристосований Чернігів до потреб матері і дитини? (відео)

Чернігівка Яна Лузан мама двох дітей. Каже, відвідати магазини чи державні установи з візочком їй вкрай складно. Непокоять молоду маму й інші питання.

Яна Лузан, молода мама: «Дуже б хотілося, щоб поробили тротуари. Бо неможливо їздити, колеса на візочку треба підкручувати кожен раз. Те, що покормити малечу влітку можна в будь-якому дворі, а взимку знайти де підкормитися не можливо».У парку імені Богдана Хмельницького в Чернігові зібралося близько сотні молодих мам з дітьми, аби разом обговорити свої життєві проблеми. До Дня матері громадська організація «Ініціатива «Активні громадяни» та спільнота мультибатьків «Че Твінс» підготували акцію «Комфортне материнство». Запросили аніматорів, які розважали малечу й дарували свято.

Аня Шаповал дізналася про захід з соціальних мереж. Каже, добиралася в центр міста з іншого мікрорайону, щоб висловити свої побажання.

Створити в Чернігові простір дружній до матері та дитини ініціювала громадський активіст Наталія Воскресенська-Павленко. Вона також має 1,5-річного сина. Влаштувати таку акцію, каже, було просто таки необхідно. Адже за щоденними материнськими клопотами воно реально відчуває на собі актуальність проблематики.

Організатори заходу запросили сюди й представників влади, аби ті вислухали їхні пропозиції.

Не лише дослухалися, а й налагодили діалог із мамами представники міської влади. Обговорили шляхи покращення зручностей в місті, серед яких пандуси, тротуари й понижені бордюри, кімнати матері й дитини, транспорт.

Депутат Чернігівської міської ради Регіна Гусак вважає, що дуже важливо підтримати таку ініціативу.

Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако каже, питання доступності очільник міста Владислав Атрошенко поставив пріоритетним серед багатьох нагальних питань. Щодо пандусів, то більшість із них знаходиться поблизу комерційних установ, тому Олександр Ломако звернувся до представників бізнесу, аби ті також врахували питання безпечної доступності.

Представники міської влади взяли участь у проведенні тест-драйву з візочками, аби насправді перевірити дружність міста до потреб матері і дитини. Олександр Ломако особисто зробив практичну оцінку тротуарі та пандусів у напрямку від парку імені Хмельницького до магазину «Прогрес».

Заступник міського голови розуміє проблеми, які назріли з часом, а тому, каже, роботи попереду ще багато.

Громадськість почула думку влади і подякувала за розуміння. Домовилися про подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: комфортне материнство, дитина, тротуари, проблеми, пандуси, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект