чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вандалізм у Чернігові не зупиняється (відео)Вандалізм у Чернігові не зупиняється (відео)

Щорічно у Чернігові висаджують близько 65 тисяч тюльпанів, крокусів та нарцисів, що створює неймовірну красу.

Чернігів в Інтернеті вже називають українською Голландією. Адже цибулини для вирощування тюльпанів закупалися саме там.Чернігівці підмічають, що однією з найважливіших складових благоустрою міста є його зовнішній вигляд. А подібні насадження роблять парки і сквери яскравішими.

Але при цьому у Чернігові продовжують псувати клумби. Цього року з 25 квітня по 10 травня вандали знищили 633 тюльпани, 9 троянд і 13 декоративних кущів.

Головний інженер комунального підприємства «Зеленбуд» Василь Кошельник каже, що квітнути тюльпани ще будуть близько двох тижнів, за умови гарної погоди.

Василь Кошельник, головний інженер КП «Зеленбуд»: «Дуже багато квітів було витоптано людьми, які хочуть сфотографуватися. А також маленькими дітьми, які йдуть у клумбу, бо їм цікаво, беруть шапочку тюльпана – зривають. А саме прикре, що перед 9 травня були знищені клумби на Болдиній горі. Тому ми звертаємось до всіх небайдужих мешканців нашого міста, коли бачать, як хтось щось знищує нашу красу, щоб не боялись і звертались до поліції, до «Муніципальної варти», дзвонили в колл-центр і так далі. Щоб присікати, як кажуть, на кореню ці випадки вандалізму».

Працівники «Зеленбуду» направили до поліції вже 4 заяви з приводу псування міських клумб. Алла Триліс, речниця міського відділу поліції, каже, правоохоронці фіксують заяви також від небайдужих громадян. До речі, за вандалізм чекає адміністративна відповідальність за статтею 152, за якою передбачено стягнення штрафу у сумі 360 гривень.

Алла Триліс, речниця міського відділу поліції Чернігові: «Нещодавно у Чернігові, а саме, в центрі міста, було поліцейськими встановлено особу, яка зірвала з клумби 13 тюльпанів. Це був місцевий житель. Громадянин пояснив поліції, що квіти він зірвав для своєї жінки».

Чернігівці обурені подібними витівками. Деякі кажуть, що це зміниться з часом, а деякі, що треба підвищувати штрафи за подібні злочини.

Загальна сума нанесених збитків становить майже 10 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тюльпани, квіти, клумби, вандалізм, Зеленбуд, благоустрій, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект