чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Їй нема 30 років – і у неї є 5 дітей: історія багатодітної мами із Новгорода-Сіверського (відео)Їй нема 30 років – і у неї є 5 дітей: історія багатодітної мами із Новгорода-Сіверського (відео)

Їй нема 30 років – і у неї є п’ятеро дітей. Найстаршій доньці – 6 років, найменшим близнюкам незабаром виповниться по 5 місяців. Крім дітей і хатніх справ, багатодітна мама Катерина Кулик із Новгорода-Сіверського знаходить час на свої захоплення: пече торти та тістечка. Чоловік їздить на заробітки, тому з усім вправляється, коли його нема вдома, сама. Ще одне захоплення Куликів - сімейні подорожі. Малюки для цього – не перешкода. Як все встигає, багатодітна мама розповіла Тетяні Лось у День матері.У передпокої - повна вішалка дитячих курток. У цьому будинку живе багатодітна родина.

«Це у нас Мирославчик – це третя дитинка. Йому три рочки нещодавно виповнилось. Він дуже любить фрукти.»

Всього у Катерини Кулик п’ятеро дітей: чотири хлопчики, одна дівчинка. Найстарша, їй 6. Найменшим двійнятам по 4місяці. Поки Катерина допомагає синові з апельсином, прокинувся один з близнюків.

«Богданчик і Даніїл – це у нас двійнята. Хотіли дуже дівчинку для Ангелінки – донька просила старша, щоб дівчинку, сестричку собі, а вийшло два хлопчики одразу – оптом.

Діти – це дорівнює «шкоди». У принципі глобального такого не було. Міг пообмальовувати, але намагаюсь одразу витирати, прибирати, але залишаються все одно якісь нюанси. Ну чашки-тарілки не рахуються, що вони б’ються. Це таке. Побились – купили нові, інші замінили».

На семеро чоловік мають кухню і одну кімнату.

«Зараз важко з будинками з квартирами. Тому ми раді, що можемо жити окремо своєю сім’єю. Хоч трохи ще тіснувато, проте розширюємося. І буквально за рік-два роз’їдемося по різним кімнатам.»

Зараз триває будівництво. До хати прибудовують кімнати.

«Тут у нас буде велика кухня, щоб ми могли вміститися всі. А тут будуть кімнати, щоб розподілити дівчинок і хлопчиків окремо. Точніше, одну дівчинку і чотирьох хлопчиків, щоб вони окремо могли жити в своїх кімнатах.»

Поки йде будівництво, їсти на всіх Катерина готує тут.

Саме тут, на кухні, Катерина реалізує своє бажання творити. Кілька років тому захопилася випічкою. Почалось захоплення з бажання приготувати дітям щось смачне, корисне і красиве.

«Це пряники – торт буде у мене замовлений – прикраса на торт. Це зефір різних смаків, діти дуже люблять. До речі, він дуже корисний, як солодощі. Діти дуже його люблять. Це не магазинний зефір. Такого в магазині не знайдете. Зроблено з натуральних продуктів. Це макарони – французький десерт».

Зараз господиня випікає не лише для сім’ї, а для знайомих до різних свят. Діти також зайняті ділом. Їм мама доручає роботу з тістом.

«Торти, пряники, зефір, різні солодощі. Це мені подобається. Подобається, коли зробиш смачне – головне, щоб було смачне, гарне».

Деякі свої колишні захоплення після народження дітей довелось залишити, каже Катерина.

«Це хрещиком вишивала. Ще до дітей, до заміжжя. Цю картину більше року вишивала, ну ці дві – до року. Якщо людині щось подобається робити, то йому подобається робити різні речі.

Зараз на вишивку часу вже немає. Зараз не вишиваю, не той рівень сімейний».

Незважаючи на те, що у родині постійно є малі діти, кілька разів на рік всі разом подорожують.

«Любимо подорожувати. Он Мирославчику було 4 місяці – ми їздили в Карпати з ними, потім на море також їздили з трьома, коли вони маленькі були. І останній раз я вагітна була двійнею, і з усіма разом ми їздили. І у Київ, ми туди кожного року їздимо в зоопарки, дельфінарії, різне, щоб запам’яталося. Ось Олександрові було рочки три, а пам’ятає, як їздили в Карпати, як застрягли на машині, як дерево впало».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: багатодітна родина, Катерина Кулик, Новгород-Сіверський, День матері, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект