чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулиці Любомира Боднарука у Чернігові розпочалися підготовчі роботи перед капітальним ремонтом (відео)



На вулиці Любомира Боднарука у Чернігові розпочалися підготовчі роботи перед капітальним ремонтом (відео)

Підготовчі роботи почалися на вул. Любомира Боднарука у Чернігові. Ця вулиця з’єднує просп. Перемоги та вул. Київську. Зараз вона одностороння, її планують розширити та зробити двосторонньою. Вартість капітального ремонту, згідно результатів конкурсних торгів на сайті відкритих державних закупівель «Prozorro», - 19 мільйонів 928 тисяч гривень. За даними сайту, договір із переможцем – компанією «ШБУ – 14» - наразі не підписано, втім на об’єкті працюють будівельники. Чому, коли завершать та як до розширення ставляться місцеві жителі, дізнавалась Анастасія Лоза.



Це вулиця Любомира Боднарука у Чернігові. Вона сполучає вул. Київську та просп. Перемоги. ЇЇ планують капітально відремонтувати за 20 мільйонів гривень. Зокрема, у цій частині розширити, та зробити двосторонньою.

Розширювати до 7 метрів планують 200 метрів вулиці, що лежать вздовж Стрижня. Роблять це для зручності пересування містом, каже начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц.

«В напрямку ул. Київська проїхати можна. В зворотному напрямку неможливо. Тому ми її розширяємо в тому місці і робимо двосторонній рух. Тобто зробити ще одну додаткову вулицю, яка б дозволила зручно рухатись по місту».

Олександр Обжа, водій: «Мені, звичайно, зручно, але щоб вони нормально, краще там зробили.»

Сергій Шувалов мешкає в будинку над тією частиною дороги, яку збираються розширити. Його ворота і зараз виходять на проїжджу частину.

«В мене машина і мотоцикл – я міг виїхати, зупинитися, відкрити і заїхати. А тепер куди мені діватися? Нікуди. Якщо «КАМАЗ» проїде – будинок стрибає. А зараз пустять дві смуги. Це що, будинок розвалиться? Хто мені компенсувати буде? Будемо радіти.

Тут нас лише 3 людини живе на вулиці. Тобто, зібрати підписи, що ми проти двосторонньої дороги ми не можемо. Три людини проти усіх інших».

Катерина – одна з трьох мешканців цієї частини вулиці.

– Як ставитесь? – Не дуже добре. – Чому? – Тому що дома і без того трясуться від того, що тут машини їздять, а якщо тут зроблять двійну суцільну, то взагалі буде жах.

Катерина каже, купи землі зі щебенем та новий бордюр вище на вулиці з’явились раніше.

«Близько місяця, напевно. Вони приїхали одного разу постояли, попиляли дерева і більше ніхто не з’являється».

7 травня на сайті держзакупівель прозоро управління ЖКГ провело відкриті торги та визначило переможця – чернігівське підприємство «ШБУ- 14». Договір із підрядником управління не підписувало. Під час зйомки на об’єкт приїздить будівельна техніка.

Виконроб бригади від коментарів на камеру відмовився. Керівник компанії Олександр Харчук, пояснив – це підготовчі роботи.

«Два тижні тому почали працювати. Точніше проводити підготовчі роботи. Зараз почали працювати на повну потужність на цьому об’єкті.

Після підписання договору ми почнемо повноцінно працювати на цьому об’єкті. Але для цього ж все рівно потрібно підготуватися. Заважають лінії електропередач, з правого боку заважає лінія зв’язку – лежить внизу – і її перенесенням теж потрібно займатися. Ось цими роботами ми і займаємося».

Капітально ремонтуватимуть всю вулицю Боднарука. Її протяжність – 700 метрів.

Зі слів Ярослава Куца, завершити планують орієнтовно на початку липня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Боднарука, ремонт дороги, ШБУ-14, асфальт, розширення, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения



ЦентрКомплект