Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Відома комедія «За двома зайцями» повертається в оновленому варіанті на сцену Молодіжного театру (відео)Відома комедія «За двома зайцями» повертається в оновленому варіанті на сцену Молодіжного театру (відео)

Відома комедія за п’єсою Михайла Старицького повертається в оновленому варіанті на сцену чернігівського Молодіжного театру.В далекому 1993 році першу постановку вистави «За двома зайцями» зробив режисер Геннадій Касьянов. Вона трималася в репертуарі довгі роки, але згодом було прийняте рішення зняти її, бо герої постарішали. Але залишилося бажання дати друге дихання виставі. І ось нарешті задум реалізували.

2 травня відбувся передпрем’єрний показ для друзів та колег.

Головну чоловічу роль, привабливого і вченого, але легковажного цирульника, які будь-що хоче виправити своє скрутне матеріальне становище, та навіть ладен одружитися на будь-кому, грає Володимир Сурай. В образі наївної, заможної нареченої Проні Прокопівні Руслана Остапко. Алла Пушкіна також планує тут згодом зіграти роль куми Марти Бублейниці. І це не дивно, адже вистава багатонаселена, тут задіяно 17 персонажів. Навіть адміністратори та гримери беруть участь.

В день прем’єри, 3 травня, з тим, аби підігріти зацікавленість людей, працівники театру вигадали ціле дійство. «У нас буде стояти візок, бочки. А саме головне, буде шинок. А в шинку буде справжнє сало і справжній самогон. І це все буде безкоштовно. Також буде фотозона, де будуть фотографуватися люди. І це вже буде починатися з того, як в театр будуть заходити люди. Будуть ходити діти, продавати яблучка, збирати гроші на весільне плаття Проні. Тобто буде така двіжуха, яка поступово перейде на гору в спектакль», - розповідає актор чернігівського Молодіжного театру Євгеній Сидоренко.

Та як би Проня не хотіла вийти заміж, та все ж вона залишиться ні з чим. Бо її благовірний кавалер не той, за кого себе видає. Погнався за двома зайцями, а не спіймав, як відомо, жодного.

Акторка музично-драматичного театру Світлана Сурай вдячна за нагоду побачити першою відновлену виставу за задумом Володимира Бенюка. На її переконання, все вдалося.

Та не тільки професіонали оцінили. Всі інші не менш були вражені грою акторів, їх перевтіленням та вміння зробити сюжет ще більш проникливим.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжний театр, вистава, Михайло Старицький, комедія «За двома зайцями», «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект