• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 117 студентів та школярів з Прилук влаштували 3-кілометровий забіг містом (відео)


117 студентів та школярів з Прилук влаштували 3-кілометровий забіг містом (відео)

У Прилуках студенти та школярі сьогодні влаштували забіг центром міста. У супроводі поліції пробігли 3 кілометри. Таку легкоатлетичну естафету проводять щороку – цього разу участь в ній взяли 13 команд по 9 учасників у кожній – загалом 117 юнаків та дівчат. Це учні 11 шкіл та гімназій міста, та студенти двох коледжів. Як бігли, бачили наші прилуцькі колеги.Олександр, студент агроколеджу, перед стартом перевіряє, чи добре зашнуровані кросівки. За кілька секунд йому бігти перший етап естафети, каже, зазвичай таку відстань долає за 2 хвилини 10 секунд.

Рух центральною вулицею, якою біжать легкоатлети, перекрили поліцейські, поруч чергує карета швидкої. Естафета складається з 9 етапів – 5 із них долають хлопці , 4 – дівчата.

У супроводі поліцейських та швидкої спортсмени долають вулицю Київську. Біля центральної площі дівчата приймають естафету у юнаків.

Серед професійно-технічних закладів Прилук в естафеті перемогла команда гумнаітрно-педагогіного коледжу, найспритнішими серед школярів виявилися учні гімназії номер 5. Переможці легкоалетичної естафети отримали медалі та грамоти.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, легкоатлетична естафета, школярі, студенти, UA: Чернігів

Добавить в: