Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Життя на пенсії, або Ляльки Олександри Дедович (відео)


Життя на пенсії, або Ляльки Олександри Дедович (відео)

Ляльки Олександри Дедович виставили у холі Чернігівської міської ради у день пленарного засідання 41-ї сесії. Проходило воно напередодні Пасхи і тому цей фрагмент додав позитиву та настрою її учасникам.Майстриня демонструвала свої роботи і готова була провести майстер-клас для депутатів. Олександра Дедович має дві вищі освіти, а творче натхнення прийшло до неї, каже, несподівано.


Чимало своїх робіт майстриня подарувала. Пізніше почала проводити майстер-класи для тих, хто хоче долучитися до творчості. У пані Олександри ні хвилинки вільного часу, живе за розкладом аби встигнути реалізувати задумане.

Кожна робота – це частинка її життя. Тепер у колекції Олександри Дедович не тільки картини з оригінальних матеріалів, а й ляльки-мотанки та каркасні. Їх спосіб виконання відрізняється від класичного. Кожен виріб окрема історія, яку пані Олександра розповідає разом зі своєю лялькою. 17 її робіт наразі в колекції історичного факультету. Близько сотні чернігівців розкривають свої таланти на базі денного відділення територіального центру соціального обслуговування Деснянської районної у місті ради, Олександра Дедович одна з них.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександра Дедович, ляльки, майстриня, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект