чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На одній з виборчих дільниць у Прилуках не було спостерігачів від жодного кандидата (відео)На одній з виборчих дільниць у Прилуках не було спостерігачів від жодного кандидата (відео)

З вербою, сімейними фотографіями приходили сьогодні виборці голосувати у Прилуках. Член комісії Оксана Шевченко каже, частині з них доводилося пояснювати, як правильно заповнювати бюлетені. Деталі далі у сюжеті наших прилуцьких колег.Виборча дільниця у професійному ліцеї у Прилуках. Опівдні подружжя Ольга та Михайло Черновські отримують бюлетені для голосування у другому турі виборів Президента. Обидва з ціпками: їй - 79, йому - 83.

Ольга Черновська, Михайло Черновський, виборці: «Ми законопослушні, із самого початку звикли виконувати свій громадянськи обовязок. І от сьодні, як не важко, дихати важко, ноги болять, але ми вирішили з дідусем потихеньку прийти проголосувати, тому що це обовязок кожного громадянина України».

На дільниці, де голосують Черновські, сьогодні мають проголосувати 1786 виборців.

Тетяна Масло, голова дільничної виборчої комісії № 740965: «Дільниця відкрилась вчасно, ніяких порушень немає, все добре, все спокійно проходить, виборці усміхнені приходять, бажають, щоб в майбутньому Україні все вдалося, щоб все було добре».

Місця, де мали б сьогодні сидіти представники кадидатів в Президенти та спостерігачі другого туру президенських виборів, порожні.

Тетяна Масло, голова дільничної виборчої комісії № 740965: «Ми теж здивовані, але ми інфорамції не можемо надати. Ми самі дивимся за виборцями, за поведінко, за хто як кидає - це все спостерігаємо самі, абсолютно самі».

Наталія Висіканець, координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі «Опора» в області: «Це добра воля кандидата. Хоче - призначає спостерігача, не хоче - не призначає. Це не є обов’язкова вимога, що вони мають покрити всі дільниці. Якщо вони хочуть спостерігати за перебігом виборів і бути впевненим, що немає якихось незрозумілих речей, то, звичайно, вони відправляють своїх спостерігачів. Коли я розмовляла з представниками ОВК, то вони казали, що спостерігачів дуже мало подається».

Член комісії Оксана Шевченко каже, декому доводиться пояснювати, як голосувати. Декілька виборців запитували, чи потрібно біля одного прізвища треба ставити «плюс», а біля іншого – «мінус».

Оксана Шевченко, член дільничної виборчої комісії № 740965: «Ніяких змін не відбулося, треба поставити тільки одну відмітку проти одного із кандидатів».

Частина виборців голосувати приходять із пучечками верби. Світлана Василенко прихопила ще й старі фотографії родини - показує членам комісії.

Світлана Василенко, виборець: «Залишилась сама - 83 роки, - нічого, не переживайте».

Жінка каже, сподівається, що після виборів все зміниться на краще.

Світлана Василенко, виборець: «Якщо захочуть, то зміниться і все. А по-іншому неможна, бо у нашому світі ми не проживемо».

Наталія Варченко, виборець: «Поживемо, побачимо. Що було - бачили, що буде – побачимо. Хочеться миру, хочеться добра, щоб люди всі щасливі були, наші діти були теж щасливі. Все буде Україна, слава Україні.»
До 14 години на дільниці проголосували 33% виборців. В комісії прогнозують, за прикладом першого туру, - залишаться і невикористані бюлетені.

Оксана Шевченко, член дільничної виборчої комісії № 740965: «У першому турі було десь 550-560 невикористаних бюлетенів, ну думаємо що в другому турі прийде більше людей».

Опівдні члени комісії привезли урни з бюлетенями від виборців, які голосували вдома, бо не можуть самостійно пересуватися.

Сергій Кирієнко, член дільничної виборчої комісії № 740965: «У них вже були приготовлені документи, паспорти, і люди чекали, сиділи вже з ручками, хто із своїми, і чекали, щоб проголосувати. По витягу було 23 людини, які повинні були проголосувати вдома, але 5 з них не проголосувало з тієї причини, що одна людина померла, а інших просто не було вдома, не відкрили двері, або їх забрали діти, тобто вони не проживають на території виборчої ідльниці».

За даними відділу ведення реєстру виборців, у Прилуках у списках виборців 46 476 людей. Голосують вони на 33 виборчих дільницях.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, Прилуки, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект