Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чемпіонат з легкої атлетики. Скільки спортсменів бореться за першість області? (відео)Чемпіонат з легкої атлетики. Скільки спортсменів бореться за першість області? (відео)

18 квітня розпочався обласний чемпіонат з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. Кожне учасник представляє свою школу, ліцей чи коледж.Загалом за першість бореться 250 чоловік. Вони поділені на дві категорії: старша – від 16 до 17 років та молодша – до 15 років. Змагання проходять по повній легкоатлетичній програмі: спринт 100, 200 та 400 метрів. Середня дистанція – 800, 1,5 тисячі і 3 тисячі метрів. Та біг з бар’єрами. А також метання спису та диску, штовхання ядра та стрибки у довжину.

Головний суддя змагань з легкої атлетики Володимир Рябов каже, що порушень на змаганнях доволі мало, але вони є.

Тетяна Стецькова займається легкою атлетикою вже 5 років. Для неї цей вид спорту спосіб реалізації своїх можливостей. З Катериною Максименко вони дружать вже давно, разом тренуються. Кажуть, що сьогодні показали не всі свою можливості.

Учасник від чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Юрій Савенко родом із Дніпропетровська. Каже, почав займатися ще в школі два роки тому. Переїхав в Чернігів нещодавно і тут записався на легку атлетику. Сьогодні він бігтиме дистанцію 400 м.

Переможці будуть відомі вже 19 квітня. Учасники з найкращим результатом будуть представляти Чернігів на всеукраїнських змаганнях.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: легка атлетика, спорт, спортсмени, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект