• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Школярів випускних класів запросили на «Ярмарок професій» (відео)


Школярів випускних класів запросили на «Ярмарок професій» (відео)

Як вибрати натуральний продукт, який не завдасть шкоди здоров’ю, - розповідають студенти чернігівського технологічного.Лауріта Єстремська, студентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржевої діяльності: «Наша ціль – показати людям, як можна легко та, можливо, в домашніх умовах перевірити натуральність та справжність сметани, молока чи чаю».

Зазвичай такі досліди вони проводять на парах під час занять, а тепер прийшли до обласного палацу дітей та юнацтва, аби прорекламувати майбутнім абітурієнтам та абітурієнткам свою спеціальність, розказати про умови навчання та вступ.

Студентки розповідають, якщо додати до молока барвник бромтимоловий синій, можна зрозуміти, чи є в ньому сода. А от якщо крапнути на сметану люголем, можна з’ясувати, чи є в ній крохмаль.

«Проходить час, ми бачимо, що сметана починає темнішати, чорніти. Це означає, що у ній є присутні домішки крохмалю, а це являється фальсифікованим продуктом», - каже студентка.

Традиційно навесні у Чернігові відбувається ярмарок професій. Його організатори – Чернігівський міський центр зайнятості та управління освіти.


Цьогоріч на ярмарку презентувало себе 16 навчальних закладів. Переважно технічного профілю. Комп’ютерні науки та технології вже 3-й рік вивчає Іштінов Богдан. Хлопець знає, за його спеціальністю сьогодні можна знайти добре оплачувану роботу.
Працевлаштування для Богдана попереду, а поки він демонструє, чого вже встиг навчитися.

Тут же на ярмарку студенти представляють свої розробки та винаходи. По суті, це дипломні роботи. Привертає увагу трансформатор Тесла.

Аби отримати якісну освіту, не потрібно їхати навчатися за кордон, переконані чернігівські студенти. Стати гарним юристом прагне Дана Рождественська. Через 1,5 роки вона вже буде шукати для себе місце роботи.

Серед навчальних закладів не лише місцеві. Також в чернігівських абітурієнтах зацікавлені сусідній Ніжин, Суми, Київ та Харків.

На захід запросили старшокласників. Передусім 9-ті класи. Для них особливо корисна інформація про можливості навчання. Вже час обирати професію.

Взяти участь у ярмарку запросили не лише школярів з Чернігова, а й з Чернігівського району.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: студенти, ярмарок професій, «Дитинець»

Добавить в: