Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Без №2 та №22. Як чернігівці їздитимуть до дач? (відео)


Home net

Без №2 та №22. Як чернігівці їздитимуть до дач? (відео)

Від 17 квітня маршрути №2 та №22, які рухалися до дач Рівнопілля, не курсуватимуть. Бажаючих обслуговувати їх перевізників вкотре не знайшлося.

Читайте також: Розклад руху автобусів на дачних маршрутах ЧерніговаОлександр Рижий, начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «Місяць тому був оголошений конкурс на 6 об’єктів. Це на такі маршрути як 2, 14, 22, 22С, 36С і 41. Але, на превеликий жаль, до управління ніхто з бажаючих не з’явився і не подав документи».

На 14-му маршруті, колишній перевізник ДП «Пассервіс» не працює вже більше року. Цієї весни він відмовився ще від двох. Аби забезпечити чернігівцям підвіз до дачних масивів в управлінні транспорту вводять альтернативний маршрут.

Олександр Рижий: «На маршрутах таких як №2 і №22 є такий маршрут як 22С – ЗАЗ - дачі «Рівнопілля». Він короткий, але люди не залишаться без транспорту».

Наступний конкурс на пасажирські перевезення містом оголосять за 3 місяці. Новий маршрут 22С – ЗАЗ – дачі «Рівнопілля», 36С – Чексіл – дачі «Жавинка» та 41 – готель «Україна» - «Хімволокно» тимчасово обслуговуватиме КП «ЧТУ».

Нагадаємо, на міському маршруті №41 працюють всі види оплати: транспортною чи банківською карткою, з допомогою NFC, а також безлімітні проїзні.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, дачі, Олександр Рижий, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект