Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Родина з Києва знайшла у банці ніжинських консервованих баклажанів шпильку для волосся (відео)Родина з Києва знайшла у банці ніжинських консервованих баклажанів шпильку для волосся (відео)

Консервація з металевим присмаком.
Родина в Києві придбала банку консервованих баклажанів. А в середині крім овочів в аджиці знайшли й чималу защібку для волосся. Як вона потрапила в баклажани і про які компенсації може йтися у подібних випадках, Антон Страшко довідувався.Захар Симчич, киянин: «Ми цю банку їли напевно тижня два».

На столі Захара стоїть майже порожня банка з-під баклажанів, поруч защібка для волосся, яка була одним із інгредієнтів. Чоловік її встиг помітити на дні, коли зачерпнув ложкою.

Захар Симчич, киянин: «90% цього з’їв малий. Я вирішив попробувати сам. І щось дзенькнуло».

Спершу, каже, подумав, що це чиясь із родичів. І потрапила випадково коли баклажани вже відкрили.

Захар Симчич, киянин: «Я показую дружині. Кажу, що це таке. У неї збільшуються очі. Вона каже, у нас такого вдома нема. Як нема? А чиє це».

Вирішили написати про знахідку пост у мережі. З’ясовувати стосунки з виробником, каже, часу немає. До того ж і чек вже викинули.

Захар Симчич, киянин: «Я достатньо скептично до цього ставлюсь. Навіть якщо ми знайдемо цю партію. Навіть якщо ми знайдемо другу таку шпильку».

Сторонні речі у продуктах не рідкість. Хтось знаходить у їжі пластик. Іноді трапляються не приємніші інгредієнти. Як-то минулого року, коли львів’янка виявила у пакеті замороженої квасолі мишачу голову.

Юрист розповідає, якщо ви придбали неякісний товар, ще й зі сторонніми предметами, знайдіть чек і сфотографуйте продукт, а також знахідку в ньому, як доказ.

Катерина Петрушина, юрист: «Ви готуєте заяву. Прикладаєте до цієї заяви чек та звертаєтесь до виробника. Якщо ж вашому здоров’ю, не дай боже, завдано шкоди, то потрібно звертатись ще й до суду».

У разі шкоди здоров’ю можна вимагати компенсацію за лікування та моральні втрати. У той час Держпродспоживслужба має зорганізувати перевірку на виробництві. У відомстві кажуть, торі з офіційними заявами звернулись лише кількадесят людей. Якщо на виробництві під час перевірки виявлять порушення, підприємство штрафують на кругленьку суму.

Володимир Лапа, керівник Держпродспоживслужби: «Очевидно, якщо защібка, то вона потрапила скоріш за все від персоналу на виробничу лінію, а потім в готову продукцію. За недотримання системи Huntley для юридичних осіб від 125 тисяч гривень штрафу».

У компанії, яка виготовила баклажани із защіпкою для волосся, кажуть, таке сталося з ними вперше. Вже розпочали внутрішнє розслідування і вирахували, яка зміна працювала того дня. Припускають, металевий аксесуар міг впасти у банку, коли працівниця закладала овочі.

Леся Носова, керівник департаменту з якості консервного заводу: «Надходить банка вже з аджикою, відповідно до рецептури технологічних інструкцій, і ця банка вручну наповнюється баклажанами».

На виробництві кажуть, штрафувати співробітників не збираються, але обіцяють зробити контроль за якістю продукції суворішим. Вже за місяць на завод з перевіркою завітає Держпродспоживслужба.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: консервація, шпилька, баклажани, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект