Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як наповнити місцевий бюджет (відео)Як наповнити місцевий бюджет (відео)

Шляхи наповнення міських бюджетів за круглим столом обговорювали представники місцевого самоврядування міст обласного значення Чернігівщини, управління комунального майна області та міста, громадські активісти та експерти.До розмови, завдяки онлайн зв’язку долучився Олексій Мовчан, представник державного підприємства Prozorro-продажі. Він розповів про те, чому вигідно продавати комунальне майно через цю систему. Презентував найвдаліші проекти-кейси. Досвідом роботи в Prozorro-продажі поділились представники управління комунального майна міської ради. Інтернет аукціон з продажу комунального майна стартували у Чернігові одним із перших в Україні.

Олексій Єпінін, начальник фонду комунального майна ЧМР, зазначив, що усі об’єкти, завдяки системі Prozorro, продали зі значним підвищенням ціни. Найвигідніше торги відбулися щодо продажу майна за адресою вулиця Любецька, 34 – приміщення бази філіалу музичної фабрики. Тривалий час його не вдавалось продати, навіть знизивши вартість на 30%. Цього року завдяки електронним торгам Prozorro-продажі його реалізували більш ніж за 5 мільйонів гривень.

В ході заходу спікери обговорили необхідність впровадження даного підходу як шляху отримання додаткових надходжень до міських бюджетів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Prozorro, аукціон, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект