Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Учень року: у 12-й школі відзначили кращих учнів та учениць (відео)Учень року: у 12-й школі відзначили кращих учнів та учениць (відео)

Від місцевих олімпіад до конкурсу малої Академії наук. За високі досягнення у різних галузях знань у чернігівській школі №12 традиційно відзначили кращих учнів та учениць.Крім навчальних дисциплін, заклад має здобутки у спортивних змаганнях та мистецьких конкурсах. А також чималий науковий потенціал.

Василь Гопаченко, директор чернігівської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. фізико-математичного профілю №12: «Наші дві учениці 11-го класу – Голодяєва Поліна і Тарабукіна Даша – прийняли участь у конкурсі захистів учнів-членів малої Академії наук. Там вибороли три дипломи. Так трапилося , що Голодяєва Поліна диплом першого ступеня виборола, а Тарабукіна Даша диплом першого і другого ступеня. І от вони в Києві в травні місяці будуть захищати честь нашого міста Чернігова і нашої області у змаганнях всеукраїнського рівня».

Одна з учасниць конкурсу Поліна зізнається, що на навчання витрачає майже весь час. Попри навантаження випускного класу свою роботу з економіки дівчина вже підготувала.

Навіть найменша перемога – це крок вперед. Старання та прагнення нашої молоді підтримують ті, кому не байдужа доля дітей та країни.

Цінними подарунками заохочують до навчання і меценати.

Школа не стоїть на місці. Торік тут з’явився новий спортивний комплекс, а у 2019 планують відкрити клас робототехніки.

За різними рейтингами 12-ту школу вважають однією з кращих в місті. Серед випускників цього закладу 26 кандидатів наук, 4 доктори наук, успішні спортсмени та митці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, освіта, школа №12, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект