Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «V.I.P. Тернопіль» у Чернігові (відео)«V.I.P. Тернопіль» у Чернігові (відео)

Веселі жарти про наше життя, артистів та політиків підготувала українська команда КВН та «Ліги сміху» «V.I.P. Тернопіль». Знані артисти навідались до Чернігова аби порадувати публіку своїми новими жартами. Найбільше на їх концерт чекала молодь, яка ще до початку виступу зібралася у Міському Палаці культури.Для цієї дівчинки мама підготувала сюрприз. Вона влаштувала зустріч із кумиром доньки Аркадієм Войтюком, фіналістом шоу «Х-фактор», який паралельно працює у складі команди коміків ще з початку створення, а саме з 2008 року.

На сцену в повному складі вийшли артисти, серед яких актори таких серіалів, як «Одного разу під Полтавою» та «Країна У», «Танька й Володька». Сценки, до речі, вони створюють самі, у них немає великого авторського цеху. Все, що бачить глядач, спільна робота артистів.

Володька насправді Тарас Стадницький успішно втілився в парубка із села, який дуже любить свою дівчину Таньку, але не може й дня прожити, аби не вивести її з себе. Тому так і з’явилася популярна фраза: «Володька, не позор мене».

У команди зараз багато роботи. Вони працюють активно на студії звукозапису, створюють пісні для ще одного свого колективу «ВІА Кіп'яток». Зранку перед виступом у нашому місті в столиці записували жартівливу пісню «Синя смужка». Серйозні композиції різних стилів пише та виконує Аркадій Войтюк. Декілька презентував нашим глядачам. Співав від душі. Виходив в зал аби не обділити увагою своїх шанувальниць.

Турне містами України продовжується, попереду ще 9 концертів. Далі тримають курс за кордон. Тому, відверто кажуть, дещо стомилися. Але цього так зразу і не помітиш, тримаються гарно.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: V.I.P. Тернопіль, гумор, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект