Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Невідремонтоване приміщення в художньому музеї перетворили у виставковий зал (відео)

Невідремонтоване приміщення в художньому музеї перетворили у виставковий зал (відео)

Стіни не мають значення, головне – мистецтво. Вирішили в художньому музеї Галагана та відкрили двері у невідремонтованому залі для молодих художників.

Олена Ісаченко, старша співробітниця художнього музею ім. Г. Галагана: «Це приміщення нашого художнього музею, яке ми будемо ремонтувати. Ідея концепції нашої виставки такова, що спочатку йде живопис, іде мистецтво, а потім вже і ремонт. Адже справжньому мистецтву, справжньому твори живопису, не важливо, де воно знаходиться».У чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана представили мистецький проект «Про живопис і не тільки» та персональну виставку портретного жанру «Натхнення» Володимира Кравченка. За концепцією автора та куратора, проект не ілюструє загально прийняте визначення терміну «виставка», а запрошує до творчої імпровізованої майстерні художника.

Експозиція є прикладом авторської власної вільної інтерпретації відчуття світу і того, що з ним відбувається. В проекті використано практики постмодерністських контекстних варіацій.

Володимир Кравченко народився у Чернігові у мистецькій родині. З дитинства займається живописом і поезією. На наше прохання продекламував дещо своє.


Митець представляє свої твори останніх років. На огляд глядачів представили 14 робіт автора. А саме, жіночі образи, де найважливішими стають форма і звучання кольору. Серед присутніх ми впізнаємо тих, хто зображений на картинах.

Виставка Володимира Кравченка «Натхнення», живопис, триватиме до 14 травня. У цей період художник планує провести майстер-клас написання живопису і портрету.Цей захід дає початок серії виставок, які вже заплановані в цьому приміщенні.

Олена Ісаченко, старша співробітниця художнього музею ім. Г. Галагана: «Саме цією виставкою розпочинається наш мистецький проект «Про живопис і не тільки». І саме ця невеличка виставка є першою в цьому приміщенні».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів», «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, Володимир Кравченко, музей Галагана, «Новий Чернігів», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект