Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У травні завершується перший навчальний рік «Нової української школи» (відео)У травні завершується перший навчальний рік «Нової української школи» (відео)

Знання по-новому.
У травні завершується перший навчальний рік «Нової української школи». У Чернігові зараз вчиться 3200 першачків. Аби вони в майбутньому стали відповідальними громадянами, вміли критично мислити, застосовувати на практиці набуті знання для них держава створила відповідне освітнє середовище з новими меблями, дидактичними засобами і комп’ютерами.Школа, в якій цікаво вчитися. Така мета освітньої реформи. Серед напрямів її реалізації – покращення рівня підготовки вчителя. Зараз широко використовуються не лише звичні нам підручники, а й мультимедійні.

Про технології професійного розвитку вчителів говорили у Чернігові. На базі обласного інституту післядипломної педагогічної освітив котре зібралися ті, хто вчить вчителів працювати у реформованій школі, кого називають регіональними тренерами тренерів.

В ході чергового семінару вони говорять про необхідні забезпечення змістом освіти. Самого підручника і плаката на стіні, аби зацікавити учня, вже замало.

2227 відео, до 7 освітня галузей, до кожної наскрізної лінії – на допомогу вчителям створило чернігівське видавництво. Відеоуроки від «КМ-медіа» вже використовують у перших класах в різних містах України. В тестовому режимі працюють з ними в ряді шкіл Чернігівщини.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нова українська школа, освіта, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект