Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 15 квітня стартує прийом проектів до «Бюджету участі» (відео)

З 15 квітня стартує прийом проектів до «Бюджету участі» (відео)

Проект «Бюджету участі» стартує у Чернігові вп’яте. З 15 квітня вже можна подавати пропозиції на проекти наступного року.Партисипативний бюджет дає можливість мешканцям долучитися до розподілу бюджетних коштів та зробити Чернігів кращим, красивішим та зручнішим.

У рамках цього проекту були відреставровані парки, встановлені лави та багато іншого. Одним з реалізованих проектів став і міні-музей Олександра Довженка. Відомо, що він був режисером, сценаристом та письменником, але мало хто знає, що його найулюбленіша справа саме малювання. Розповідає Олена Слюська, заступник директора Чернігівської центральної бібліотеки ім. Коцюбинського, реалізатор проекту «Міні-музей О.Довженка».

Складчина

Пані Олена розповіла, що над проектом працювали різні люди. Вона його змінила, аби він більше відповідав сучасності та був цікавим як дорослим, так і дітям.

Новинкою виставки стали QR-коди з записами аудіокнижок та фільмів Олександра Довженка. Відвідувачі можуть зчитати код та подивитися фільм чи послухати книжку, або уривок з неї.

Кошторис проекту склав 88 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бюджет участі, міні-музей, Довженко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект