Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Симбіоз запорожця, москвича та жигулів: чоловік власноруч склав пікап (відео)Симбіоз запорожця, москвича та жигулів: чоловік власноруч склав пікап (відео)

Симбіоз запорожця, москвича, жигулів.

Олександр Городиський, житель Стольного на Чернігівщині, власноруч склав пікап з легкових авто за власними кресленнями. Авто довелось переробляти на ходу, але кінцевий результат всіх вразив. Єдина проблема – зареєструвати цю машину в МВС відмовляються. Детальніше дивіться у сюжеті.Це його мрія і любов усього життя. Під капотом і натяку на іржу. Кожна деталь власноруч відполірована до блиску.

Кабіна машини – 45-річний запорожець Двигун від жигулі. Задній міст від москвича.

Машина трохи жорсткувата, але це ж вантажівка. Вантажопідйомність цього запорожця тонна.

Під карбюратором вакуумний розпилювач палива. Тому на 100 кілометрів йде 5 літрів бензину. А ще посилені ресори, гума літня/зимова. Але машина без номерів. Її не реєструють. І тому маршрут Олександра обмежений власним двором та городом.

Викликаний нами експерт з Чернігова машину нахвалює. Але як узаконити це диво, каже, зробити це фактично неможливо.

Олександр Кравченко, керівник відділу Регіонального сервісного центру МВС Чернігівської області: «Машина дуже гарно зроблена, якісно покрашена. Видно, що все встановлено. Я вірю, що вона працює. У пана Олександра руки ростуть з потрібного місця. Та процедура самостійно складених транспортних засобів дуже складна. Особливо великі проблеми будуть з проходженням її тестування».

Але ми не здаємося. У головному сервісному центрі МВС показуємо відзняте авто. Машина і тут припала до душі. Але, щоб отримати номери на неї, потрібно у Києві пройти сертифікацію. Бо цей запорожець більше схожий на заново сконструйований, аніж перероблене авто.

Олексій Балдін, заступник керівника управління стандартизації головного сервісного центру МВС України: «Сама перевірка на відповідність достатньо складна і достатньо дорого коштує. Тобто, якщо йти по цьому шляху, в результаті транспортний засіб, для того, щоб він був офіційно зареєстрований, для його власника буде просто золотим».

На це авто Олександр Городиський витратив тисячу доларів і кілька років свого життя. За ці гроші він міг би як усі купити євробляху. Але чоловікові потрібна вантажівка. У селі без неї ніяк.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Городиський, саморобне авто, розробник, вантажівка, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект