Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові випустили саперів для війська - серед них жінки та водолази (фото)

У Чернігові випустили саперів для війська - серед них жінки та водолази (фото)

У 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України у Чернігові відбувся черговий випуск військових саперів. Дипломи отримали майже 20 чоловік.

- Період підготовки сапера 2,5 місяці. Сьогодні - іспити у полі. Теорія - порядок робіт та ТТХ усіх вибухових пристроїв, які використовуються у сучасних арміях. Одне практичне завдання зі зняття та знешкодження різноманітних боєприпасів і тактична медицина, - розповів інструктор вибухової справи Володимир Шостак.

У групі навчалися і водолази - вони стали водолазами-саперами. Ця гримуча суміш спеціальностей - для людей зі сталевими нервами. Сама професія водолаза завжди була надзвичайно складною, а сапер, як відомо, взагалі помиляється тільки раз.

- Хотів стати просто водолазом, але я допитливий, - посміхається водолаз-сапер Ігор Сєргєєв, - Ми спеціалізуємось на річках та озерах, для морських робіт навчають окремо - є своя специфіка. Оволодіти моїм фахом може не так багато людей - складно, небезпечно та ще й вимоги до здоров’я "драконівські".

Одразу ж по закінченні іспитів та урочистостей хлопці та дівчата розїхались виконувати свою роботу по частинах, зокрема й до району виконання Операції Обєднаних сил.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів)
Олександр Штупун

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: військові сапери, іспити, водолази, МОУ, Олександр Штупун

Добавить в:


ЦентрКомплект