Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Виконком виділив міським рятувальникам паливо для боротьби з пожежами (відео)Виконком виділив міським рятувальникам паливо для боротьби з пожежами (відео)

У зв’язку зі збільшенням кількості пожеж в екосистемі області та міста Чернігова рятувальники звернулись до міської ради за допомогою в питанні надання паливно-мастильних матеріалів.Андрій Волков, начальник ЧМВ УДСНС: «По місту нас на даний час, станом на 1.04, зростання кількості пожеж на 12% в порівнянні з минулим роком».

В області в середньому рятувальники виїздять на такі виклики 70 разів в день.

Члени виконавчого комітету підтримали виділення рятувальникам 500 л бензину та дизпалива. За умовою, що ці ресурси будуть витрачені лише за призначенням для роботи ДСНСівців.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Те, що ми за кошти платників податків Чернігова виділяємо кошти і йдемо на зустріч, і з розумінням ставимось, це 100% правильне рішення. Але ви зі свого боку організуйте максимальний контроль, щоб це було використано ефективно і прозоро. Це по-перше. І по-друге, ми зараз говоримо про область, по місту у нас повідомлень немає. Але, якщо б вони були, то ми мабуть зараз інше рішення приймали».

Адже нещодавно співробітники Служби безпеки України встановили, що начальник відділу матеріального забезпечення аварійно рятувального загону спеціального призначення протиправно збував приватним особам талони на пальне, призначене для екстрених виїздів бригад рятувальників.

За попередніми підрахунками, підполковник служби цивільного захисту встиг реалізувати понад 3 тисячі літрів дизпалива та бензину різних марок. Сума завданого державі збитків через незаконні розтрати становить понад 100 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, ДСНС, виконком, паливо, Олександр Ломако, Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект