Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » В Україні запрацював антикорупційний суд (відео)В Україні запрацював антикорупційний суд (відео)

38 суддів сьогодні склали присягу і стають до виконання своїх обов’язків. В минулому: адвокати, науковці, професійні судді. Всі вони пройшли жорстоку процедуру відбору. Оцінювали їх кваліфіковані експерти з Великої Британії, Канади, Данії, Литви, Македонії.Нова інституція завершує формування антикорупційної системи. В антикорупційному суді розглядатимуть справи проти не чистих на руку можновладців: депутатів, міністрів, їхніх заступників, суддів, прокурорів, керівників державних підприємств.

Георгій Вашадзе, співавтор законопроекту про антикорупційний суд: «Украина создала первый прецедент, когда выбрали судей и нулевая критика. Здесь полное доверие процедуры отбора. Это инициатива Президента, которая была сделана еще год назад. Год назад говорили, да, может закон примут, но несколько лет это не будет сделано. Вот пожалуйста судьи».

Петро Порошенко, Президент України: «38 нових суддів приступають до виконання обов’язку в абсолютно новому суді. У вас є всі важелі, всі інструменти, щоби бути успішними. Бо судовою реформою, вперше в історії України, вам надана незалежність і від законодавчої, і від виконавчої гілок влади. До речі, і від Президента також повна незалежність. Цей суд не тільки посилить судову систему. Суд стане справжньою опорою для нашої держави в надзвичайно важливій і чутливій сфері – сфері боротьби з корупцією».

Сюжет телеканалу «Україна», «Сьогодні»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: присяга, корупція, антикорупційний суд, «Україна», «Сьогодні»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект