Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кондуктора, котрий витримав скандального пасажира і став відомий в соцмережах, преміюють (відео)Кондуктора, котрий витримав скандального пасажира і став відомий в соцмережах, преміюють (відео)

Така поїздка була у пасажирів тролейбусу маршрутом №4 в один з днів. Чоловікові не сподобалося, якими купюрами кондуктор видав йому решту. Це відео у соцмережах вже має тисячі переглядів, сотні коментарів і репостів. Якщо переважно захищають кондуктора, то серед дискутивного, як мають видавати здачу в транспорті.Микита Вікторов, речник КП «ЧТУ»: «В посадовій інструкції кондуктора ніяких чітких рекомендацій щодо решти немає, тобто кондуктор має діяти на власний розсуд. Тобто йому працювати з готівкою протягом дня і він розуміє, які треба йому купюри, щоб давати в подальшому решту. Якщо в нього є можливість розміну, я думаю, він не відмовить жодному пасажиру. А якщо такої можливості нема, тоді вже кондуктор вирішує, якими купюрами давати решту пасажиру».

Пасажир в поїздці з відео дав 100 гривень. Кондуктор видав йому здачу по 10. Чоловік хотів іншими.

Пасажири в салоні почали захищати кондуктора і вступати в перепалку з чоловіком.

Чоловік же почав погрожувати і решті пасажирів.

Після слів пасажирів, що вони на кінцеву викликають поліцію, чоловік забрав свою решту і вийшов.

Ось кондуктор з відео. Це той, чию витримку так хвалять в коментарях.

Віталій Коваленко, кондуктор: «Він розкидав по всій площадці і почав висказувати, що я повинен йому дати решту іншими купюрами. Казав, що я йому повинен дати по 50 гривень, по 20, чистими, новими, тільки напечатаними купюрами. Вибачте, але в тролейбусі таких купюр мало є».

Головна вимога – це, щоб у кондуктора були гроші для видачі решти. А от яка вона, не регламентовано. Проте це має бути українська валюта, котра в обігу.

Віталій Коваленко, кондуктор: «Всі дають те, що прийдеться. Ніхто не дає нові і чисті купюри. Людина зайшла, заплатила за проїзд і їде собі. Ніхто не дивиться на ті купюри. Так само і я. І мене ніхто не питає, чи я хочу їх взяти, чи не хочу, і подобається мені ця купюра чи ні».

Які гроші в обігу, а які підлягають заміні регламентовано постановою Національного банку. Розміщена вона на сайті Верховної Ради і доступна для всіх. Якщо купюра вам не подобається, то ви можете замінити її в банку.

У ЧТУ опубліковане відео переглянули. І вирішили преміювати кондуктора за терпіння.

Микита Вікторов, речник КП «ЧТУ»: «Кондуктор попри всі провокації та провокативну поведінку пасажира витримав достойно. Діяв у відповідності до посадової інструкції, де прописано, що він має бути чемний з пасажирами не дивлячись на їхню поведінку. За те, що кондуктор витримав, був повністю коректним з цим чоловіком, керівництво вирішило нагородити його подякою та премією».

Кондуктор Віталій пояснює нам, як налаштовує себе на роботу: «Не брати близько це все до уваги. Не завжди виходить. Але все одно намагаєшся посміхатися, кожному дати квиток і сказати, будь ласка, щоб не псувати нерви ні собі, ні пасажирам».

Ні до ЧТУ, ні до управління транспорту пасажир зі скаргами не звертався.

У тролейбусному управлінні нагадують, у машинах є витяг з правил про права та обов’язки, як пасажирів, так кондукторів. З ними можна ознайомитися одразу в електротранспорті.

Якщо ж не хочеться мати справу з готівкою, у тролейбусі є безготівковий розрахунок: банківською або транспортною карткою.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конфлікт, тролейбус, ЧТУ, Микита Вікторов, кондуктор, Віталій Коваленко, скандал, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект