Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Військовий крос зі стрільбою та киданням гранат: у Гончарівському змагалися бійці ОК "Північ" (відео)Військовий крос зі стрільбою та киданням гранат: у Гончарівському змагалися бійці ОК "Північ" (відео)

Бігли три кілометри, стріляли, кидали гранати. У Гончарівському Чернігівського району змагалися військові оперативного командування «Північ». Приїхали сюди з Чернігова, Бердичева та Новоград-Волинського Житомирської області. Всього у змаганнях взяли участь 104 військових, серед яких 26 жінок. Як усе було, бачила Олександра Денисенко.Перших 13 військових оперативного командування «Північ» готуються до старту.

Всього до Гончарівського приїхали 13 команд по 8 людей у кожній – з Чернігова, Бердичева та Новоград-Волинського Житомирської області. Начальник фізичної підготовки оперативного командування «Північ» Руслан Карпінський пояснює правила змагань.

«Спочатку вони біжать півтори кілометри в одну сторону – до вогневого рубежу, виконують вправу по мішені №6 з автомату, в кожну з них по три боєприпаси дається на те, щоб влучити в мішень, відстань до мішені 100 метрів. Після закінчення стрільби вони вертаються у зворотному напрямку до етапу метання гранат. На цьому етапі є дві спроби для метання гранати, дальність – 30-35 метрів. Якщо вони не кидають для другої спроби за 30 метрів, на фініші вони отримують штраф 10 секунд. А за стрільбу – 20 секунд, якщо не влучить у мішень з трьох пострілів».

Результат Юрія Музики – 11 хвилин 42 секунди. Спочатку він біг останнім, у результаті – фінішував першим у своєму забігу.

«Вирвався вперед приблизно після першого кілометру. Спочатку оцінив супротивників, а потім уже працював. Ні на кого не рівнявся, працював по-своєму темпу. Виявився трішки сильнішим за суперників. Граната дуже легко, з першого разу. Стрільба, здається, з третього разу попав, але просто там на час. Там не на влучність, а більше на везіння, бо автомат не мій, не відомого, які у нього похибки».

Серед ста чотирьох військових – 26 жінок. Вони змагаються у двох останніх забігах.

Марія Авдієнко у своєму забігу прибігла першою, її результат – 14 хвилин 44 секунди. Каже: раніше у таких змаганнях участі не брала.

«Нервувала, сильно переживала. А коли побігла, вже все. Ну, якщо чесно, я була впевнена – або першою, або другою повинна прибігти. Третя – ні. Думала, друга. Вийшло – перша».

Щоб визначити переможця, результат кожного військовослужбовця у команді складають разом та виводять середній час.

Вісім військових, найкращих представників з кожної команди, представлятимуть оперативне командування «Північ» на Чемпіонаті Сухопутних військ, який відбудеться наприкінці квітня у Черкаському Дніпропетровської області.

Перше командне місце у цих змаганнях вибороли бійці Чернігівського регіонального центру радіоелектронної розвідки «Північ». Друге – військові 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького з Новоград-Волинського. На третій сходинці – армійці з 54-го окремого розвідувального батальйону, також із Новоград-Волинського. Медалями та грамотами нагородили спортсменів і в особистих заліках.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: військові, Гончарівське, змагання, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект