Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 11 квітня перекриють частину вулиці Гагаріна, а з 15-го стартують дачні перевезення (відео)


11 квітня перекриють частину вулиці Гагаріна, а з 15-го стартують дачні перевезення (відео)

Маршрути громадського транспорту корегують на весняно-літній період у відповідності до потреб людей. Зокрема, на період поминальних свят з 15 квітня до 10 травня включно вносяться зміни в роботу міського автобусного маршруту №16. Він буде курсувати до зупинки «Яцево».Олександр Рижий, начальник управління транспорту ЧМР: «З 15 квітня вносяться зміни в 16-й автобусний маршрут, який курсує вокзал – дачі Вознесенськ, він буде заїжджати на кладовище «Яцево», щоб підвозити людей до кладовища».

З понеділка, 15 квітня, розпочнеться перевезення чернігівців до дачних масивів. Безкоштовний проїзд на дачі для пенсіонерів, як і минулого року, буде здійснюватися по четвергам.

Олександр Рижий, начальник управління транспорту ЧМР: «Уже з 15 квітня закурсують такі дачні маршрути 36С, 46, 47, 18, 2, 22. Перший безкоштовний четвер – 18 квітня. На деяких дачних маршрутах будуть рейси, ці рейси будуть визначені графіком. Графіки є в управлінні транспорту. Їх додатково буде також розміщено в засобах масової інформації».

Закінчуються дачні перевезення у середині жовтня.

У четвер, 11 квітня, у зв’язку з укладанням асфальтного покриття буде перекрито частину вулиці Гагаріна.

Олександр Рижий, начальник управління транспорту ЧМР: «На вулиці Гагаріна від перехрестя вулиці Старобілоуська до перехрестя Дніпровська. Перехрестя Дніпровське теж планується закрити. В зв’язку з цим буде зроблено об’їзд громадського транспорту, він буде рухатись по вулиці Гагаріна, з виїздом на вулицю Глібова, з Глібова поїде в напрямку мікрорайона Масанів, далі на вулицю Любецьку, і по Любецькій вже будуть автобуси виїжджати по своєму маршруту. Це торкнеться автобусних маршрутів №1, 35, 25 і 41».

Тролейбусний маршрут №5 11 квітня не працюватиме.

Управління транспорту просить громадян спланувати свій час з врахуванням змін в роботі громадського транспорту.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, перекриття руху, вулиця Гагаріна, Олександр Рижий, дачі, транспорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект