Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Яскравий символ мікрорайону виблискує на сонці свіжою фарбою (відео)Яскравий символ мікрорайону виблискує на сонці свіжою фарбою (відео)

В районі Півня, що на вулиці Бєлова, стало яскравіше. Емблема мікрорайону виблискує кольорами райдуги і веселить його мешканців.Валентина Лєбєдєва вже 28 років працює у 10-му ЖЕКу. З гумором каже, що за цей час поряд з півнем і лебедя можна встановити.

Валентина Лєбєдєва, працівник УК «ЖЕК №10»: «Всі дома будувались при мені. Коли я прийшла, так тут тільки два будинки було. Півня підфарбовуємо майже кожен рік. Десь років 15-18 тому він був оброблений якимсь матеріалом. Потім його обікрали. І я особисто тоді його пофарбували вапном».

Ідея зробити символ мікрорайону яскравим виникла, згадує пані Валентина, років 10 тому. Цього сезону птаху підремонтували крила та зробили мейкап.

Ігор Лущай, керівник УК «ЖЕК №10»: «Ходили по нашому району, по району Півня, як ми його називаємо, і дивилися обладнання – дитяче, дворове. І наштовхнулися на півня. А він вже був такий вигорілий і потребував ремонту. Так як з 1 квітня місячник благоустрою, тому ми й вирішили півня відремонтувати і пофарбувати».

На цьому в 10-му ЖЕКу зупинятися не планують. Сміття вигребли та вивезли. Наступні плани уже сформовані.

Ігор Лущай, керівник УК «ЖЕК №10»: «Хочемо відремонтувати все дитяче обладнання, пофарбувати. Де потрібно, поставити нові лавки, а де потрібно – відремонтувати».

Місячник благоустрою щойно розпочався, а 13 квітня буде великий суботник.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: благоустрій, вулиця Бєлова, півень, ЖЕК №10, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект