Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Опалювальний сезон завершено. Коли чекати похолодання? (відео)Опалювальний сезон завершено. Коли чекати похолодання? (відео)

9 квітня завершився опалювальний сезон у Чернігові. Інформацію про це з’явилася на офіційному сайті міськради напередодні. Розпорядження підписав заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако. Але батареї залишатимуться теплими у дитячих садочках, пологовому будинку та дитячій поліклініці №2 до 12 квітня.Як відомо опалювальний сезон закінчується тоді, коли середньодобова температура повітря на вулиці протягом 3 діб становить +8 градусів і вище. Останніми днями спостерігається тепла погода.

Тетяна Чорна, синоптик Гідрометцентру: «Вчора в Чернігові і по області зафіксована максимальна температура +22. Але це не рекорд. В 1961 році у цей день було +24,5 градуси».

Але таке потепління триватиме не довго. Наприкінці тижня похолодає, кажуть синоптики.

Тетяна Чорна, синоптик Гідрометцентру: «Температура різко зміниться. Пройде короткочасний дощ, вітер буде посилюватись зі східного напрямку до 7-12 м/с. В п’ятницю можливі пориви до 15-20 м/с. Ну і температура буде змінюватися. Вночі вона знизиться спочатку до 3-8, потім до 0-5 градусів тепла. А вдень нагріватиметься повітря помірно: 6-11, 7-12 градусів. Така холодна погода буде тривати десь до 14 квітня. А потім піде на підвищення».

За прогнозами обласного Гідрометцентру, похолодання відбудеться саме тоді, коли планується остаточне відключення тепла у місті.

Ми поцікавились, чи не вплине це на температурний режим у приміщеннях дошкільних навчальних закладів.
Завідуюча дитячого садочка №1 Світлана Нікітченко каже, що є можливість самостійно регулювати тепло у закладі.

Світлана Нікітченко, завідуюча ДНЗ №1: «Завдяки міській раді у нас проведено утеплення даху і зроблено новий дах, і поставлені нові вікна. Тому у нас у кожній групі 23-24 градуси. Навіть, якщо відключать опалення, у нас більше ніж на 1-2 градуси температура не понизиться. Тому для нас на сьогодні це питання не актуальне».

Погода ранньою весною завжди мінлива і підступна, а за тиждень до Великодня традиційно відбувається суттєве зниження температури. Але така погода притаманна нашому кліматичному поясу, запевняють фахівці.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалювальний сезон, прогноз погоди, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект