• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Сновську студенти озеленювачі, лісники та єгері змагались у майстерності (відео)


У Сновську студенти озеленювачі, лісники та єгері змагались у майстерності (відео)

Поміняти ланцюг у бензопилі, розпиляти дерево, порубати дрова, визначити комаху та знайти сліди тварин. Ці та інші завдання виконували 14 студентів Сновського вищого професійного училища, які навчаються на озеленювачів, лісників та єгерів. Вони об’єдналися у дві команди, змагалися у професійній майстерності, розповіла директорка Сновського вищого професійного училища лісового господарства Лариса Дубина.Учасники команд, «Гільза» і «Патрон», на швидкість вдягають спецодяг, замінюють ланцюг бензопили, на точність розпилюють дерева. Потім інші хлопці рубають дрова.

Так розпочинаються змагання студентів Сновського вищого професійного училища, які навчаються на озеленювачів, лісників та єгерів.

Лариса Дубина, директорка Сновського вищого професійного училища лісового господарства: «З 94-го року наш навчальний заклад здійснює підготовку фахівців для лісової галузі Чернігівщини. І лише вперше сьогодні ми проводимо такий конкурс, конкурс профмайстерності».

Потім командам треба було визначити дерево за гілкою, назву комах за зовнішнім виглядом або тим, як вони пошкоджують деревину. Також студенти вимірювали відстань і площу, шукали сліди тварин. Або самих тварин.

Кожен конкурс оцінювало журі – це викладачі училища. За цими оцінками члени комісії підбили підсумки та оголосили результат змагань.

Учасниця команди-переможниці «Патрон» Анастасія Голуб каже, що готувалися до змагань близько місяця.

«Зараз заплачу, якщо чесно. Ми дуже прагнули до цієї перемоги, дуже довго готувалися, дуже ґрунтовно готувалися. Я знала, що ми виграємо, просто воно було дуже несподівано».

Учасник команди «Гільза», що зайняла друге місце Олексій Харченко каже, що не засмучений результатами змагань.

«Дуже класно, ці емоції не передаються. Вся команда працювала, все було дуже класно. Таке треба частіше робити.

Головне – це участь. Там були наші друзі, там наші друзі. І не було різниці, хто переможе. Хто переміг, той і переміг. Значить, вони були трошки хитрішими, розумнішими може десь».

Ірина Насінник, методист Сновського вищого професійного училища лісового господарства: «Учні показали свої високі знання стосовно лісового господарства. Дуже молодці. З невеликим відривом одна команда зайняла перше місце».

Найближчим часом, розповіла директорка училища Лариса Дубина, хочуть провести ще одні подібні змагання.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: змагання, Сновськ, студенти, UA: Чернігів

Добавить в: