Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 20 годин простояли члени дільничних комісій під дверима окружної виборчої комісії у Корюківці (відео)20 годин простояли члени дільничних комісій під дверима окружної виборчої комісії у Корюківці (відео)

Семи членам виборчих дільничних комісій надавали медичну допомогу. Одного чоловіка забрали до лікарні з травмою плеча. У Корюківці члени дільничних комісій простояли близько 20 годин, щоб здати протоколи голосувань та бюлетені. До Корюківки звозили протоколи з семи північних районів Чернігівщини. Територіально і за кількістю дільниць 207 округ - найбільший в області.Друга година дня. Перед входом до 207-ї окружної виборчої комісії черга. Члени дільниць стоять тут від учорашньої ночі, щоб здати протоколи голосувань та бюлетені.

Валентина Якутко, членкиня дільничної виборчої комісії з Городнянського р-ну СНХ: «Ми приїхали вчора без чверті дванадцята. До сих пір нічого не можемо зробити. Чому так. Тому що окружна виборча комісія неправильно працює, вони повинні були нам дати талончики, щоб ми здали документацію, але ніхто нічого не робить».

Людмила Мастепан, членкиня дільничної виборчої комісії з Сновського р-ну: «Ми приїхали вчора. Об 11 годині. Черга була нестерпна. На руках людей заносили. Нема черги всі лізуть. Всі хочуть першими зайти. Організації нема ніякої».

Наталія Рябоштанова, членкиня дільничної виборчої комісії з Городнянського р-ну: «Ми приїхали о 12 ночі, досі стоїмо, і не знаємо коли у середину потрапимо. Нічого не спали. Отут стояли. Стояли он з того повороту. Нема жодної лавочки».

Лідія Стариченко, голова дільничної виборчої комісії з Новгород-Сіверського р-ну: «Мені б хотілося б запитати у окружної комісії, вони таким же чином у ЦВК здають протоколи? Вони забивають натовпом бульвар Лесі Українки? Стоять з цими коробками і чекають коли їх запустять? Це приниження і нема цьому назви. Вони кажуть про Європейську країну і прагнення в ЄС. Та у якій країні так вибори проходять».

В мішках та картонних коробках бюлетені. З ними члени виборчих дільниць просуваються в середину будівлі. Там теж черга. Окружна виборча комісія працює на другому поверсі. Тут приймають протоколи.

Валентина Матвієнко, голова Корюківської окружної виборчої комісії: «Багато у нас труднощів. Немає місця. Незручно людям і не зручно нам, але ж треба працювати. Трохи затримка в нас була – у нас світла не було. Викликали працівників РЕМу. Лагодили світло».

Валерій Космач, спостерігач: «Зауважень немає. були лише технічні зручності, а так все по закону.»

Станом на 14 годину окружній виборчій комісії залишалось опрацювати протоколи з півсотні дільниць. Усього їх в окрузі дві з половиною сотні.

За понад півдоби під Корюківською окружною виборчою комісією лікарі надали допомогу сімом членам виборчих дільниць, що стояли у черзі.

Тетяна Лещенко, фельдшер екстреної допомоги: «Взагалі було 7 викликів. Два до нас і 5, коли ми тут чергуємо. В основному викликали через підвищення тиску, травма – вивих плеча і остеохондроз. Одного, з вивихом плеча ми транспортували до лікарні на рентген».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: члени комісія, протоколи, бюлетені, вибори, Корюківка, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект