• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Два штрафи по 850 тисяч гривень наклала на «Чернігівгаз» НКРЕКП (відео)


Два штрафи по 850 тисяч гривень наклала на «Чернігівгаз» НКРЕКП (відео)

Два штрафи по 850 тисяч гривень наклала сьогодні на Чернігівгаз Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.Перший штраф - за порушення ліцензійних умов у частині донарахувань. Нагадаємо, увесь минулий тиждень тривала позапланова перевірка «Чернігівгазу» через скарги на донарахування за приведення газу до стандартних умов від споживачів, що мають лічильники. Другий штраф - за виявлені порушення ліцензійних умов за результатами планової перевірки. Голова НКРЕКП Оксана Кривенко сказала.

«Споживач не має сплачувати двічі одні й ті самі обсяги природного газу для приведення до стандартних умов, які ми, як регулятор, враховували, як обсяги в складі тарифу на послуги розподілу природного газу. І цей тариф є складовою кінцевою вартості природного газу для всіх споживачів України в тому числі побутових», - сказала Оксана Кривенко

До 18 квітня Чернігівгаз зобов’язали перерахувати споживачам із лічильниками додатково нараховані з жовтня минулого року кубометри та повернути гроші тим, хто їх вже заплатив. Фінансовий директор «Чернігівгазу» Дмитро Чеберяк каже: це рішення оскаржуватимуть у суді.

«Політично-вмотивовані рішення відносно того, щоб накладати на всіх штрафи та робити однакові акти, що у всіх однакові порушення, і все-таки разом з підприємствами бути на стороні ліцензіату допомагає нам в тому, щоб затверджувались правильні тарифи, затверджувався правильний об’єм, а не те, що затвердив нам міненерго і відповідно у висновку цей акт буде оскаржений у суді», - сказав Дмитро Чеберяк.

Також сьогодні штрафи у 850 тисяч гривень отримали ще 3 компанії: «Запоріжгаз», «Чернівцігаз», «Львівгаз».

Нагадаємо, в Україні з початку березня перевіряють операторів газорозподільних мереж через завищені платіжки на газ для споживачів. До сьогодні Нацкомісія вже оштрафувала 7 облгазів із 20, в яких проводили подібні перевірки.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: НКРЕКП, Національна комісія, штраф, донарахування, Чернігівгаз, газ, UA: Чернігів

Добавить в: