Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дев’ять чернігівців звернулися до поліції, бо отримали листи з погрозами щодо виборів (відео)


Home net

Дев’ять чернігівців звернулися до поліції, бо отримали листи з погрозами щодо виборів (відео)

Дев’ять чернігівців, яким на поштову скриньку надійшли листи з погрозами та попередженням не йти на вибори, звернулися до поліції станом на сьогодні. Про це UA: Чернігів сказала речниця поліції області Наталія Реберг.«У своїх поштових скриньках виявили листівки з погрозами кримінального переслідування за нібито продаж голосу та закликами не приходити на вибори. Анонімні автори листівки також вимагають у громадян сплатити податки за незаконне збагачення, інакше погрожують позбавити субсидії. Інформацію про подію внесено до журналу єдиного обліку. Проводиться перевірка».

У таких листах людей звинувачують у тому, що вони отримали гроші за голосування на користь кандидата у Президенти Юлії Тимошенко. Вони надходять від імені Центру протидії політичному хабарництву. В Єдиному реєстрі фізичних та юридичних осіб та за допомогою аналітичної системи YouСontrol такої організації ми не знайшли. За словами депутата обласної ради від партії «Батьківщина» та довіреної особи Юлії Тимошенко Сергія Пащенка, листи надходять третій день.

«Наша політична сила, за інформацією з деяких сторін, глибоко переконана, що це робота команди провладного кандидата в Президенти.

Місяці проходили соцопитування групами, сформованими «Блоком Петра Порошенка», які проводили анкетування. І в цих анкетуваннях чітко вони вказували прихильників Петра Порошенка, вказували, хто не буде за нього голосувати, вказували адресу, номера телефонів. І відповідно зараз випливають оці листи з адресами, з прізвищами тих, хто не підтримує діючого Президента».

Голова обласного осередку партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Вдовенко заперечує причетність партії до цих листів.

«Поліцією зафіксований факт розповсюдження містом листівок певного провокаційного змісту, про які я дізнався з публікацій в соціальних мережах. Жодної вказівки на те, що листівки, які розповсюджені, мають якесь відношення до чернігівської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка» немає. Тому наразі мені немає що коментувати. На мою думку, треба дочекатися офіційних висновків і результатів розслідування поліції. Я, як голова партійного осередку, зацікавлений в цьому, як ніхто інший».

За словами керівника чернігівського осередку Комітету виборців України Володимира Андрійченка, такі листи – одна із форм залякування виборців.

«Вони оформлені таким чином нібито це якийсь офіційний документ, в якому вже чітко звинувачується людина у вчинені протиправних дій, зокрема в участі у підкупі виборців. Тому люди переживають, бояться. Там є заклик: якщо ви прийдете на виборчу дільницю і отримали гроші, це буде інкримінуватися вам, як кримінальне порушення, і загрожуватиме до 5 років позбавлення волі. Відповідно людина, якщо, можливо, отримувала, а, скоріш за все, і не отримувала жодних коштів, але може для убезпечення себе просто проігнорувати день голосування і свою участь у цьому голосуванні».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: погрози, вибори, Юлія Тимошенко, збагачення, поліція, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект