школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » КП «АТП-2528» у національному бізнес-рейтингу отримало відзнаку «Лідер року-2018» у своїй галузі (відео)КП «АТП-2528» у національному бізнес-рейтингу отримало відзнаку «Лідер року-2018» у своїй галузі (відео)

Комунальне підприємство АТП-2528 у національному бізнес-рейтингу отримало відзнаку «Лідер року 2018» у своїй галузі. Нагороду вручав Чернігівський міський голова під час урочистих заходів з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування.Свої відзнаки отримали і працівники та працівниці різних комунальних підприємств міста. Більшість з них не зраджують своєму професійному вибору впродовж десятків років. Специфіка їх праці така, що робочий день починається ще вдосвіта, аби містяни вранці бачили чисте місто, прибрані зупинки та порожні контейнери для сміття.

Владислав Атрошенко подякував всім, хто докладає зусиль, аби наше місто було чистим, зеленим і охайним. Запевнив, що цінує їх працю і додав, що її помічають як містяни, так і гості, і з кожним днем все більше поважають.
У планах міського голови зробити Чернігів зразковим містом у питанні чистоти та доглянутості.

Стимулом для роботи над досягненням цієї мети мають стати умови праці та заробітні плати для близько 3 тисяч робітників комунальної сфери.

Крім того, замінюють поступово і машини, які втричі, а то і вп’ятеро, відпрацювали свій експлуатаційний термін. Закуплено 16 тракторів МТЗ із різноманітним навісним обладнанням, 19 самоскидів МАЗ, 7 екскаваторів-бульдозерів, спецтехніку для обрізки дерев, 3 вакуумнопідмітальні машини, 4 нових сміттєвози.

Святкування пройшло у дружній та теплій атмосфері.

Для працівників комунальної сфери організували концерт за участю чернігівських виконавців та українського співака Арсена Мірзояна.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: професійне свято, комунальники, АТП-2528, ЖКГ, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект