школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «ДоброволецьFEST» – квест до Дня українського добровольця (відео)«ДоброволецьFEST» – квест до Дня українського добровольця (відео)

До Дня українського добровольця в обласному молодіжному центрі відбувся патріотичний квест для старшокласників. Захід у такому форматі у Чернігові проводять вже вдруге.Квест відбувається за участі працівників військових структур та громадських організацій. Зокрема, на одній із локацій фахівці розповідають, як поводитися з вибухонебезпечними пристроями.

Гранати – оборонної дії, наступальної дії. Міни. А ще протипіхотні, протитанкові та вистрибуючи міни. Деякі з них заборонені міжнародними організаціями, але нині використовуються бойовиками на Сході.

А ось тут члени національних дружин демонструють предмети цивільної медицини, а також відпрацьовують навички у змодульованих ситуаціях.

Такі знання і навички важливі не лише на полі бою, а й у щоденному житті.

Збір автоматичної зброї, вивчення тактичного спорядження та основи розвідки. Крім динамічних локацій, що вимагають практичних навичок тут знадобилися і знання з історії.

Тут учасникам та учасницям спочатку подають короткий курс, а потім перевіряють знання.

Переможця квесту визначають за кількістю балів, які школярі та школярки отримують за виконані завдання. Ті, хто здобудуть першість, отримують заохочувальні призи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: квест, День добровольця, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект