Фен для волосся

Сучасні технології дають можливість придбати високоякісний фен для накрутки волосся від компанії ROWENTA за допомогою Інтернету, не виходячи з дому.  

Технічні дані фена ELITE STUDIO DRY 2100

ELITE STUDIO DRY 2100Цей прилад є поєднанням потужності, компактності та витонченого дизайну. Потужність 2,1 кВт забезпечує швидке сушіння волос (вважається, що для сушіння потужність фена повинна бути не менше, ніж 1,8 кВт). Фен має три режими роботи, які відрізняються один від одного швидкістю повітря та його температурою. Закріпити результати укладки можна, перейшовши в режим холодного повітря.

Концентратор оригінальної конструкції точно спрямовує потік повітря, що полегшує створення потрібної укладки. Наявність концентратора робить фен універсальним, тому що дозволяє вирішувати різноманітні задачі: від простої укладки до сушки волосся, накрученого на бігуді. Оптимальною шириною сопла концентратора вважається приблизно 1 см.

Потік повітря створюється за допомогою електродвигуна постійного струму DC. Фен також оснащений генератором іонів. А для збільшення зручності користування він має петлю, за яку його можна підвішувати, та довгий (1,8 метра) шнур.  

Особливості використання

Наявність різних режимів дає можливість спочатку максимально швидко видалити основну вологу з волосся, а потім, щоб зробити укладку, зменшити швидкість потоку, щоб волосся не куйовдилося. За допомогою концентратора можна спрямовувати потік повітря на ту чи іншу ділянку волосся, навіть на конкретне пасмо. А перемикання на режим холодного повітря дає змогу швидко охолоджувати волосся. Така зміна температури сприяє його ефективному вкладанню. Функція генерації іонів здатна нейтралізувати статичний електричний заряд, вона підвищує еластичність волосся. Воно набуває блиск, який залишається надовго, бо на волоссі не затримується пил завдяки видаленню статичної електрики.

Що стосується догляду за феном, то він майже не потрібен. Чищення дуже легке та здійснюється за допомогою спеціальних аксесуарів. Видалити волоси та дрібне сміття, яке потрапило у захисну решітку на задній поверхні фена, можна за допомогою тканини, ледь змоченою у воді. А от занурювати прилад у воду або використовувати для чищення спирт чи інші розчинники не можна. Перед чищенням фен требі від’єднати від електромережі.

Отже, цей прилад сконструйовано та зроблено так, щоб ним було зручно користуватися,  а волосся красуні, яка ним користується, виглядало ідеально.

фен для накрутки волосся

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект