Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » День добровольця: як вшановували героїв у Чернігові (відео)День добровольця: як вшановували героїв у Чернігові (відео)

14 березня 2014 року більше 500 бійців самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону Національної гвардії. Вшанувати пам’ять героїв до Дня українського добровольця містяни прийшли до стели Небесної Сотні та стели пам’яті загиблих героїв АТО. Одним із перших добровольців був чернігівець Микола Бруй.Син Людмили Лебедєвої Андрій 1980-го року народження. Після проходження військової служби в зоні АТО, добровільно пішов захищати Україну на Сході, де потрапив у Дебальцевський котел. Його разом із шістьма побратимами взяли в полон.

Андрій Требух 3,5 роки провів на фронті. В Чернігові на нього чекали батьки, дружина і троє донечок.

У складі першого добровольчого батальйону також був чернігівець, учасник Революції Гідності, ветеран АТО, старший солдат Ігор Сергусь та його друг, солдат батальйону Кульчицького Іван Кононович, котрий загинув під час чергування у жовтні 2014 року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День добровольця, герої, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект