школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові кіт через соціальні мережі розповідає про вуличних тварин (відео)У Чернігові кіт через соціальні мережі розповідає про вуличних тварин (відео)

Провокатор і маніпулятор.
У колег постійно виманює їжу, а підопічних дражнить. Йому лише 2 роки і він кіт. Тварину підібрали на вулиці добри люди, прилаштували до ветеринарного центру. Через одне вибите око назвали Термінатором. І тепер, в своєму блозі цей кіт розповідає як важливо людям любити і не ображати слабших за них.Його день розписаний по-хвилино. На інтерв’ю півгодини. За умови, якщо йому сподобаюся.

Це Термінатор, а це Елеонора його колега і вона сіла на робоче місце кота.

У ветеренарно-стерелізаційному центрі кіт з’явився 2 місяці тому, без одного ока і весь побитий. Він постраждав від людської жорстокості. Його вилікували і взяли на роботу.

Бос-кіт разом зі сторожем іде оглядати своє господарство. У центрі на перетримці 130 собак і котів. Термінатор не дає їм розслабитися.

Але любов робить дива навіть із Термінатором.

«Була у нас собачка на перетримці. Вона йому дуже подобалась, він ловив мишок і їй приносив до вольєру складав», – розповідає керівник КП «Ветеринарно-стерилізаційний центр» Тетяна Діденко.

Сторож Віталій Термінатора називає колегою.

Ольга, волонтер, у центр приходить вигулювати собак. Але кіт її теж підкорив. Завела йому сторінку в Інстаграмі. І тепер він популярніший блогер, ніж його авторка.

Через Термінатора жінки розказують про життя вуличних тварин.

У цьому центрі безпритульних чотирилапих чіпують, вакцинують від сказу, стерилізують. Але все одно, нічийних тварин чомусь на вулицях не меншає.

Частині безпритульних волонтери знаходять господарів. Решта знову повертається на вулицю. Якщо Термінатор не знайде собі домівки, із ним продовжать контракт. На оплату праці він жодного разу ще не нарікав.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Теги: Термінатор, кіт, безпритульні тварини, ветеринарно-стерилізаційний центр, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект