Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Поліція затримала телефонного шахрая. Чоловік приїхав з Київської області (відео)


Нормовен

Поліція затримала телефонного шахрая. Чоловік приїхав з Київської області (відео)

Правоохоронці затримали чоловіка, що забрав у жінки 30 тисяч гривень та 70 тисяч рублів, аби нібито врятувати її доньку від поліції.Ввечері до пенсіонерки зателефонували та повідомили: «Сказали, мовляв, у доньки трапилась неприємна подія, вона збила на своєму автомобілі дитину, тому для вирішення даного питання потрібні гроші. Жінка одразу повірила невідомому. Невідомий сказав, що зараз під’їде людина, якій можна буде передати гроші. Жінка дочекалася людини. Вона їй зателефонувала та приїхала на місце. Зустріла людину – хлопця середніх років, якому вона передала гроші», – каже т.в.о начальника відділу кримінальної поліції ЧМВ Олексій Павлов.

Згодом жінка зателефонувала дочці. Та перебувала вдома в абсолютному порядку. Жінки звернулись до поліції.

Олексій Павлов, т.в.о начальника відділу кримінальної поліції ЧМВ: «Ближче до ранку особу було затримано. А саме, затримано на іншій спробі шахрайських дій».

Затриманий виявився уродженець Київської області 1991 року народження.

Микола, затриманий: «Їхав з роботи з Прилук. Мені подзвонили, сказали, не хочеш заробити. Ну я згодився».

Чоловік переконує, що заробляв так вперше.

Микола, затриманий: «Я не знав що і як буде, мені ніхто не повідомив. Сказали, забрати документи і гроші. Які гроші, про це теж ніхто нічого не казав».

Поліцейські кажуть, готівку чоловік одразу перевів на рахунки інших осіб, а кошти з банківської картки залишив собі.

Олексій Павлов, т.в.о начальника відділу кримінальної поліції ЧМВ: «Вбачаються ознаки кримінального правопорушення, яке можна кваліфікувати як шахрайство, а також можливо крадіжка, тому що він на свій власний розсуд розпорядився коштами заявниці. За його дії покарання передбачається у вигляді обмеження волі до 3 років, це шахрайство, також по ньому буде ще одне кримінальне провадження – крадіжка, тут вже може бути реальний строк, також до 3 років».

З’ясувалося, що цей громадянин вже потрапляв до поля зору поліції за причетність до шахрайських дій.

Вкотре правоохоронці звертаються до містян та містянок, бути пильними і в жодному разі не передавати свої кошти невідомим особам.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шахраї, Олексій Павлов, пенсіонерка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект