школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 30 квітня відкривається туристичний сезон (відео)30 квітня відкривається туристичний сезон (відео)

Чернігів знову, як і торік, очікують фестивалі і культурно-просвітницькі проекти. Про це повідомив 12 березня на розширений нараді начальник управління культури і туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук.Олександр Шевчук, начальник управління культури та туризму ЧМР:
«У підпорядкуванні управлінні культури та туризму Чернігівської міської ради знаходиться 8 закладів та новостворена комунальна установа «Туристично-інформаційний центр» Чернігівської міської ради, офіційне відкриття якого заплановане не 30 квітня 2019 року, в рамках відзначення відкритого високого туристичного сезону».

Минулий рік запам’ятається чернігівцям та гостям міста такими яскравими подіями, як «Чернігівфест», День міста, етно-фестиваль, проект «Час», новорічне місто легенд, глінтвейн паті та іншими.

Загалом у 2018 році управління провело 61 захід.

Деякі підпорядковані управлінню заклади, зокрема, музична школа №2, Палац художньої творчості на Шерстянці потребують ремонтів і термомодернізації, зазначив Олександр Шевчук.

Олександр Шевчук, начальник управління культури та туризму ЧМР:
«На баланс управління культури та туризму було передано 12 гармат та 21 пам’ятник. Стан їх бажає кращого, тому їх треба буде оновити».

Чернігівський міський голова подякував працівникам культури за роботу і вже чекає від них нових ідей.

Міський голова Владислав Атрошенко дав доручення поновити переговори з організаторами Jazz Open, аби відродити фестиваль.

Вже найближчим часом управління культури і туризму презентує новий вигляд новорічної площі. Таке завдання перед ними поставив Владислав Атрошенко.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: туристичний сезон, Олександр Шевчук, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект