школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чемпіонат області з дзюдо серед юніорів пройшов сьогодні у Чернігові (відео)Чемпіонат області з дзюдо серед юніорів пройшов сьогодні у Чернігові (відео)

Чемпіонат області з дзюдо серед юніорів пройшов сьогодні у Чернігові. Змагалися між собою близько 100 дзюдоїстів з Прилуцького, Бобровицького, Варвинського, Ніжинського, Ріпкинського районів та з Чернігова. В кінці березня 11 переможців: 6 хлопців і5 дівчат поїдуть до Дніпра на всеукраїнський чемпіонат з дзюдо. На змаганнях побувала і наша Валентина Милько.Сюди до «Центру спортивної боротьби» приїхали 100 спортсменів з різних районів області.

Олександр Маркін головний суддя змагань: «Хлопців, звичайно, більше. Незважаючи на те, що у дівчат менша конкуренція, вони показують кращі результати, ніж хлопці, на всеукраїнських чемпіонатах України і на міжнародних».

14-ти річна чернігівка Христина Дусь посіла на змаганнях 1-ше місце у ваговій категорії до 40-ка кілограмів. Дзюдо займається 2 роки. Тричі займала призові місця на чемпіонаті України. Розповідає, що сама вирішила записатися на секцію.

«Мені подобається дзюдо, тому що це дуже перспективний вид спорту, – олімпійський. Можна поїхати на Олімпіаду».

Серед переможців в категорії до 90-та кілограмів і сімнадцятирічний ніжинець Даниїл Карлов. Він займається дзюдо з 4 років. На секцію хлопця привів його дядько. Зараз Даниіл майстер спорту України.

«Декілька тижнів тому був Чемпіонат України з дзюдо до 23-х років у Сумах. І там я виконав норматив майстра спорту України.

Я хочу потрапити в штатну збірну України, заробляти цим собі на життя, а також продовжувати займатися цим спортом далі. Будувати свою кар’єру.

Я вважаю, що в мене все вийде.

Мої батьки завжди мене підтримують. Було дуже багато таких моментів, коли я не хотів йти на тренування, але батьки казали, що я повинен. Я їм дуже вдячний за це».

15-тирічний ніжинець Нікіта Андрієць займається дзюдо 10 років. На питання як до його захоплення ставляться однолітки – відповідає.

«Заздрять, що я всюди їжджу. І в Польщу, і в Чехію. Заздрать мені, що я такий красунчик».

Олександр Крива, президент федерації дзюдо в області: «У нас тенденція останнім роком людей, які займаються боротьбою збільшується. І наша задача в тому, щоб якомога більше дітей і далі по віковим категоріям у нас займалися».

UA: Чернігів

Теги: дзюдо, спорт, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект