школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Chernihiv Jazz Open, безхатьки та вандали: ранкові перипетії міської влади (відео)Chernihiv Jazz Open, безхатьки та вандали: ранкові перипетії міської влади (відео)

Ранкова нарада в мерії ознайомила присутніх про чергові звитяги та плани. Тепер черга дійшла до управління культури і туризму. Розповіли, що в них усе розвивається, але потребує фінансових вливань.«Чернігівська музична школа імені Євгена Богословського активно розвивається. Наразі гостро стоїть питання капітального ремонту даху. Міська школа мистецтв – єдиний культурний центр району Рокоссовського, який через низку причин не має відповідної концертної зали», – Олександр Шевчук, начальник управління культури та туризму ЧМР.

Атрошенко подякував за доповідь. Акцентував на необхідності розвивати туризм. Згадав фестиваль Chernihiv Jazz Open. Мовляв, захід перестав існувати, бо раніше не зійшлися в ціні, але зараз варто його повернути. Одразу зробив привабливу комерційну пропозицію.

«Ціна питання – це один долар. За один долар я готовий придбати цей бренд і продовжувати фінансувати цей фестиваль», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Можливо, власники бренда хотіли два долари чи навіть більше. Наразі ж тема торгів знову відкрита. Далі – знову про чистоту міста. Від мера перепало не лише ЖЕКам, а й недбайливим містянам.

«Ці зауваження – це не до ЖЕКів зауваження. Якщо зубами вигризено. Ну, це ж люди. Це ж комусь потрібні були ці дві жердини», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Дісталося й молодим безхатькам, бо не хочуть працювати, обираючи такий специфічний спосіб життя.

«Отже, це просто немає бажання працювати. Не є питання, що нема роботи», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Під кінець наради мер приділив багато часу розгляду господарських питань, ініційованих депутатськими запитами.

Сюжет: Cheline TV

Теги: нарада, Cheline TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект