Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Об’єкти сезонної торгівлі кавою та вуличною їжею матимуть уніфікований вигляд (відео)


Нормовен

Об’єкти сезонної торгівлі кавою та вуличною їжею матимуть уніфікований вигляд (відео)

Об’єкти сезонної торгівлі кави та вуличною їжею у Чернігові матимуть уніфікований зовнішній вигляд та затверджені місця. Відповідне положення ухвалили на засіданні виконавчого комітету міської ради 12 березня.В положенні є чітка класифікація розміщення яток з кавою, морозивом та фаст-фудом, а також можливі формати оформлення об’єктів. Суб’єктів, що утримуватимуть ці точки в сезон з 1 квітня до 31 жовтня, оберуть за конкурсом.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Якщо на одне місце у нас більше одного бажаючого, тоді отримує право займатися цією діяльністю той, хто запропонує більшу суму коштів за 1 кв. м займаної площі. Мінімальну ціну ми встановимо на наступному засіданні виконавчого комітету».

Такі зміни в порядку користування об’єктами благоустрою вже пройшли регуляторну процедуру. Їх розробили в управлінні архітектури спільно з юридичним відділом, зважаючи на стан справ у веденні цього бізнесу.

Члени виконкому також погодили черговий список молодих родин, що отримують матеріальну допомогу з міського бюджету.

Ірина Брусильцева, начальниця відділу звернень громадян ЧМР: «Проектом рішення передбачається надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини 178 мешканкам міста Чернігова на загальну суму мільйон 610 тисяч гривень. У тому числі 76 мешканкам, що народили першу дитину, на загальну суму 380 тисяч гривень, 81 мешканці, що народили другу дитину, на загальну суму 810 тисяч гривень, і 21 мешканці, що народили третю дитину, на загальну суму 420 тисяч гривень».

За 2 роки дії місцевої програми підтримки народжуваності, грошову допомогу отримали понад 2,5 тисячі сімей на суму майже 23 мільйона гривень.

Одноразову допомогу на загальну суму понад 600 тисяч гривень також нададуть учасникам АТО та членам їхніх сімей, а також чернігівцям зі скрутним матеріальним становищем.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, вулична торгівля, кава, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект