школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Приїзд Порошенка до Чернігова: в бік філармонії пропускають лише людей за запрошенням (відео)Приїзд Порошенка до Чернігова: в бік філармонії пропускають лише людей за запрошенням (відео)

У Чернігові на в’їзді до міста з боку Києва та в центрі перекриті дороги. Сьогодні на Раду регіонального розвитку приїхав Президент України Петро Порошенко. Її засідання просто зараз проходить в обласному філармонійному центрі. До зали він зайшов о 12:20 разом із головою облдержадміністрації Олександром Мисником та міським головою Владиславом Атрошенком.Петро Порошенко звітував про здобутки української армії та перспективи розвитку Чернігівської області.

До філармонійного центру людей впускали за запорошеннями і за наявності паспорту. На вулиці документи перевіряла поліція, вдруге їх перевіряли в приміщенні. Район, де знаходяться філармонійний центр та Катериниська церква, огороджені стрічкою та очеплені правоохоронцями. Після засідання Ради Президент має виступити біля Катерининської церкви. Там учора поставили сцену. Пропускають всіх через металодетектори. Більше про це – у наступних випусках новин.

UA: Чернігів

Теги: Рада регіонального розвитку, Петро Порошенко, філармонія, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект