школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові взялися за миття зупинок (відео)У Чернігові взялися за миття зупинок (відео)

Причепурюють місто.

Дві мобільні бригади КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради відкрили сезон миття скляних зупинок.На новеньких економічних вантажно-пасажирських автомобілях Fiat вони просували уздовж вулиці Шевченка.

Анна Лісова, працівниця КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради: «Зупинки після зими дуже брудні, тому необхідно застосовувати миючі засоби. А коли зупинки розмальовують ще й фарбами, то треба застосовувати ще й розчинники. Хочеться, щоб зупинки не розмальовували».

Чернігівці схвально відгукуються про роботу комунальників і запевняють, що чисто не лише там, де прибирають, але й там, де не смітять.

Разом з тим, містяни говорять і про те, якими хочуть бачити зупинки громадського транспорту у Чернігові, порівнюють з кращими їх варіантами.

Анна Лісова працює в КП «АТП-2528» 15 років. Вона говорить, що кожну зупинку у минулому році мили раз на тиждень.

Мити скляні зупинки громадського транспорту будуть не лише у центрі Чернігова. Ще одна бригада обслуговуватиме віддалені районі міста.

Нагадаємо, у минулий сезон миття зупинок громадського транспорту закінчився в кінці жовтня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: зупинки, АТП-2528, благоустрій, чистота, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект