школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Туристи хочуть повертатися до Чернігова. Як зміниться місто? (відео)Туристи хочуть повертатися до Чернігова. Як зміниться місто? (відео)

Чернігів має стати туристичним центром Північної України.

Цього року в міській раді підтримали програму розвитку туристичного потенціалу міста. На сьогодні велику увагу приділяють проведенню фестивалів у місті, інформаційній підтримці та спілкуванню з гостями обласного центру.Так, проведене анкетування показало, що значна частина туристів готова вдруге повернутись до Чернігова.

«Зокрема, 96,5% опитаних виявили бажання ще раз відвідати Чернігів. А серед позитивних вражень назвали виконання обіцянок мера, відремонтовані сквери, охайність та чистоту міста, гостинність жителів, а також архітектуру нашого міста», – каже начальник управління культури та туризму Олександр Шевчук.

Головні туристичні пам’ятки потребують нагайного оновлення, каже Шевчук. Цього року на капітальний ремонт очікує Красна площа. На свята саме вона є головною локацією. Так, на найдовші святкування – новорічні – міський голова ініціює зміни святкового містечка на площі.

Замислились в міській раді і про збільшення ілюмінації на свята.

Традиційно на нараді розглянули фото з дворів багатоповерхівок Чернігова. Міський очільник закликає комунальників, керівників ОСББ та просто містян докласти максимум зусиль до прибирання Чернігова.

До того ж ЖЕКи мають привести до ладу дитячі майданчики для маленьких чернігівців.

На нараді заслухали депутатські запити.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Стосовно облаштування нерегульованого пішохідного переходу на перехресті Волковича-Кошевого. Необхідно десь тиждень, щоб обстежити і узгодити ці питання з патрульною поліцією. У разі його узгодження, в цьому році зробимо середній ремонт вулиці Волковича».

Проблеми незаконного будівництва не залишає Чернігів. Так, міська рада направила звернення до прокуратури та поліції щодо незареєстрованого будівництва по проспекту Миру, 194, тобто ринку «Шанхай».

За словами представниці ДАБІ, після перевірки всі роботи зупинені.

Міський голова наголосив, що Чернігів не стане містом, де проводитимуть хаотичні забудови.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: туризм, туристичний Чернігів, нарада, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект