школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Гендерні проблеми на робочому місці та практики їх вирішення (відео)Гендерні проблеми на робочому місці та практики їх вирішення (відео)

Гендерні проблеми на робочому місці та практики їх вирішення, профспілки і їх роль у боротьбі за рівноправність жінок та чоловіків, - про це та інше говорили у вівторок, 12 березня, у Чернігові представники федерації профспілок України та громадських організацій, експерти і науковці.

Зокрема йшлося про нові підходи у вирішенні даної проблематики.На словами Василя Андреєва, питання національної безпеки неможливо вирішити без захисту прав жінок та гідну оплату праці, адже нині існує суттєвий розрив в оплаті праці чоловіків і жінок.

Незважаючи на те, що в Україні дуже гарна законодавча база, однак жінки зазнають дискримінації в силу різних обставин, підкреслює голова постійної комісії ради федерації профспілок України Тетяна Ясько.

Як каже Тетяна Ясько, тільки за офіційними даними щорічно реєструється 100 тисяч звернень жінок щодо домашнього насильства. За висновками експертів, реально ця цифра у 4-5 разів більша. Тому нині важливо виконувати угоду про асоціацію між Україною і Європейським союзом в частині забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків. А також конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок. Нова концепція базується від принципу однакового ставлення до стратегії позитивної дії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: гендерні проблеми, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект