школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа ОптимаКовзанку демонтують (відео)

Ковзанку, яка майже 3 місяці була центром зимових розваг чернігівців і окрасою площі, вже демонтують. Роботи тривають близько тижня. Фахівці прибирають конструкцію, яка підтримувала тут лід у відповідному стані.Володимир Хольченков, директор КП «Центральний парк культури та відпочинку»: «Сама конструкция катка очень сложная. Даже взять эту территорию, которая не совсем большая, всего лишь 800 кв. м, но под ней протекает и находится 8 км труб ПВХ-025, по которым течет охлаждающая жидкость, которая замораживает лед на территории катка».

З кожним роком число любителів зимових видів спорту і розваг помітно зростає, розповідають самі чернігівці. Ковзанку відвідує багато молоді. І це, на їхню думку, важливо і актуально.

Безумовно, ковзанка, яка так до вподоби чернігівцям, буде функціонувати і у наступному році, каже Володимир Хольченков. Але дещо зміниться її місце розташування і оформлення. А от щодо цінової політики, то вона і так є достатньо лояльною, підкреслює посадовець.

Володимир Хольченков, директор КП «Центральний парк культури та відпочинку»: «Мы обязательно мониторим все цены по всей Украине, а потом уже выставляем ту цену, которая действует у нас в городе. На сегодняшний день можем сказать, на катки подобного плана у нас самая низкая цена. Мы берем за лед, а не за коньки. Коньки у нас предоставляются абсолютно бесплатно, то есть коньки входят в стоимость самого катания. Поэтому люди могут приходить к нам кататься как со своими катками, так и с нашими».

План, як виглядатиме новорічна Красна площа наступної зими, уже обговорюється фахівцями. Є цікаві ідеї та пропозиціє, каже Володимир Хольченков.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: ковзанка, Володимир Хольченков, демонтаж, Красна площа, розваги, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект